• Informacje na temat:

  piotr zelt ma córkę

Artykuły na temat: piotr zelt ma córkę
 • Anna Przybylska była osobą szczególną

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska, nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Aktorka zmarła 5 października, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  ...suką) komendant Władysław Słoik (w tej roli Marek Perepeczko), wzorowany na Arnoldzie Schwarzeneggerze starszy posterunkowy Arnie (Piotr Zelt), niemal niewidomy alkoholik Stępień (Marek Walczewski(...), bliźniaczki Annę i Julię, ale związek z ich ojcem Piotrem również nie przetrwał. W lipcu zeszłego roku aktorka poślubiła swojego obecnego partnera Szymona. Cezary Pazura już w szkole teatralnej słynął...

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ...śmierci aktorki, Paweł Wilczak i Piotr Zelt opowiedzieli, jak zapamiętają Annę Przybylską. "Nie znaliśmy się dobrze. Bardzo ją podziwiałem i ceniłem za talent, niezwykła urodę, za podejście do zawodu i uczciwość" - przyznał Zelt. "To bardzo smutne i okropne co się wydarzyło. Trudno mi o tym mówić" - powiedział Wilczak. Piotr Zelt dodał na koniec: "Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć...

Zdjęcia na temat: piotr zelt ma córkę
 • Monika Ordowska z córką Amelią
Dyskusje na temat: piotr zelt ma córkę
 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Piotr Zelt szykuje się do ślubu

  "Urodziła dziecko innemu mężczyźnie, z którym od pewnego czasu go zdradzała (okłamywała aktora, że nosi pod sercem jego córkę!). "Odzyskać spokój i znaleźć szczęście pomogła mu była dziewczyna jego przyjaciela ". SODOMA I GOMORA ...Takich to czasów dozyłem .

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Piotr Zelt szykuje się do ślubu

  ...dowiedział się, że jego ówczesna narzeczona - Monika Ordowska - urodziła dziecko innemu mężczyźnie, z którym od pewnego czasu go zdradzała...... ....z pierwszą, Ewą, z którą ma 12,5-letnią córkę rozwiódł się w atmosferze skandalu.... a teraz ssie zeni z dziewczyna jego przyjaciela Michała Milowicza, projektantka Katarzyna Krawczyk o co tu chodzi? czy oni maja jakiekolwiek zasady i honor?

 • Re: Piotr Zelt: Zgody nie było?

  Z tym, że to on pierwszy zawalił. Zostawił żonę i córkę i poszedł się lansować z młodą kochanką ogłaszając wszem i wobec ich "wielką miłość". I bardzo dobrze, że go tak wrobiła, mam nadzieję, że każdego faceta który zostawi żonę ( nie mówię o jakiejś jędzy, tylko o normalnej, dobrej kobiecie ) dla jakiejś dziweczki spotka takie ośmieszenie:)