• Informacje na temat:

  piotr żyła gdzie mieszka

Artykuły na temat: piotr żyła gdzie mieszka
 • Karel Gott nie żyje. "Muzyka pierwszych randek"

  Przed domem w Pradze, w którym przez prawie 40 lat mieszkał czeski piosenkarz Karel Gott, zapłonęły w środę znicze, a kwiaty składają miłośnicy jego talentu. To osoby w różnym wieku. Przychodzą też całymi rodzinami - dziadkowie, rodzice, dzieci.

 • "Żyję na granicy niewytrzymałości "

  ...tworzą scenę hiphopową w Polsce? SL: Mam nadzieję, że zaczną jeździć dobrymi samochodami, będą mieszkać w ładnych domach, uciekną stamtąd, gdzie żyją, bo nikt nic nie robi, by te osiedla stawały się(...) żyją ludzie, którzy mieszkają w blokowiskach? Przyglądałeś się temu, kręcąc film. SL: Ktoś, kto żyje w blokowisku, wie, jak się tam żyje. Nie wiedzą o tym ci, którzy odeszli od ulicy i ci powinni...

 • Katarzyna Chrzanowska: Odnalazła radość w Andaluzji

  Ludzie przeprowadzają się z kilku powodów: z powodu pracy, miłości tej życiowej albo z miłości do jakiegoś miejsca. Katarzyna Chrzanowska, aktorka, której dwadzieścia lat temu popularność przyniósł serial "Adam i Ewa" od kilku lat mieszka w Andaluzji, a dokładnie w miasteczku Mijas. Tu, jak mówi, po ciężkich życiowy przeżyciach, odnalazła alegrię, czyli radość.

 • Krzysztof Globisz: Odchudzanie pod okiem żony

  Mieszka w pięknym Krakowie, ale coraz chętniej z niego ucieka.

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu" . Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  ...ultimatum: nauka albo jedziesz z nami! No i pojechał. Mama też śpiewała? - Tak, pochodziła z muzykalnej rodziny. Wraz z dwiema siostrami (a miała ich znacznie więcej i wszystkie śpiewały), założyła(...) jestem dzieckiem estrady! Jest pan jedynakiem? - Nie, mam młodszą o 6 lat siostrę, Kasię, również z wykształcenia aktorkę. Od wielu lat mieszka za granicą, w Niemczech. Pan również kiedyś...

 • Żmijewski w roli wybitnego pianisty

  Artur Żmijewski w roli wybitnego pianisty oraz jazzman Michał Urbaniak, jako jego ojciec - m.in. ci artyści wystąpią w nowym filmie twórcy "Ediego", Piotra Trzaskalskiego. Będzie to rodzinna historia o trzech pokoleniach mężczyzn.

 • ​Marek Probosz: Od 25 lat w Ameryce

  ...​Marek Probosz wystąpi w jednym z odcinków serialu kryminalnego, który jesienią zadebiutuje na antenie TVP2. Mieszkający na stałe w Los Angeles aktor spędził kilka tygodni w Polsce, gdzie pracował także nad słuchowiskiem radiowym na podstawie sztuki swego dziadka. Przygotowuje ponadto monodram na podstawie historii rotmistrza Witolda Pileckiego.

 • "Moją misją jest dbanie o pomniki" (wywiad z grupą Kruk)

  ..."W świecie tajemnic i zagadek lepiej niczego nie zakładać" - mówi nam Piotr Brzychcy, gitarzysta i lider hardrockowej grupy Kruk. Formacja z Dąbrowy Górniczej na początku czerwca wydała nowy album "Before", na którym zadebiutował wokalista Roman Kańtoch.

 • "Miód z benzyną"

  Zespół PtakY założył gitarzysta Piotr Łukaszewski, znany ze Skywalkera, IRA, TSA Evolution czy Karmacomy. W tym ostatnim zespole grał muzykę triphopową i zaczął tęsknić za bardziej gitarowym(...) wrześniu 2004 roku. Z tej okazji Michał Boroń rozmawiał z wokalistą i autorem tekstów Sebastianem Makowskim oraz twórcą materiału Piotrem Łukaszewskim, o nietypowej nazwie zespołu, która rodzi wiele...