• Informacje na temat:

  piotr żyła hit internetu

Artykuły na temat: piotr żyła hit internetu
 • .... Razem z synem wróciła do Polski. Choć potem wiązała z się z innymi mężczyznami (Piotrem Gesslerem, drugim mężem i ojcem Lary, a następnie z obecnym partnerem, żyjącym w Kanadzie lekarzem medycyny...

 • Zamiast wiadomości sportowych... Weekend!

  Mamy nowy hit internetu! Widzowie TVN zamiast wyników sportowych usłyszeli wielki przebój "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend w wykonaniu prezentera.

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".

 • "Chcieli zobaczyć jak wyglądamy"

  Istnieją blisko 30 lat, mają na koncie ponad 70 milionów sprzedanych płyt, kilkanaście przebojów i tysiące fanów na całym świecie. Mowa o zespole Duran...

 • Kiedy muzyka będzie za darmo?

  Z roku na rok spada na świecie liczba sprzedawanych albumów z muzyką. Co radykalniejsi wizjonerzy (m.in. Thom Yorke z Radiohead) wieszczą nie tylko koniec płyt kompaktowych, ale także wytwórni płytowych. Czy tak się stanie? Czy rynkowi fonograficznemu grozi katastrofa?

 • Kto wygra walkę o widza?

  Już w weekend startują trzy nowe muzyczne programy: "X-Factor", "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Który z nich okaże się najbardziej atrakcyjny dla polskich widzów i tym samym stanie się hitem wiosennej ramówki swojej stacji?

 • "Podobamy się staruszkom i kibicom"

  Zespół Milkshop w maju 2004 roku wygrał konkurs "Debiuty" festiwalu w Opolu, a pół roku później wydał debiutancki album. Grupa jest rozdarta pomiędzy Krakowem, gdzie mieszka lider zespołu Piotr(...) "Milkshop", Szymon Jadczak postanowił dokładnie przepytać Piotra Krakowskiego, który skomponował wszystkie piosenki na debiutancki album oraz odpowiada za część tekstów.

 • "Wideoklip to martwe medium"

  . rozmawiał Piotr Metz z Radia RMF FM.

 • "Śpiewamy cały czas o tym samym&quot

  Pod koniec września 2006 roku przypomniały o sobie Elektryczne Gitary. Zespół wydał wówczas długo oczekiwaną płytę "Atomistyka". Na dwa dni przed premierą tego albumu, grupa Kuby Sienkiewicza zagrała promocyjny koncert na podzamczu przy ul. Sanguszki w Warszawie. Wówczas z muzykiem i doktorem medycyny w jednej osobie spotkała się Emilia Chmielińska, by porozmawiać o "Atomistyce". Śpiewający gitarzysta opowiedział m.in. o tym, jak powstały premierowe nagrania, o szansach na nowe przeboje i...

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.