• Informacje na temat:

  piotrowska aneta

Artykuły na temat: piotrowska aneta
 • Aneta Piotrowska kiedyś była na ustach wszystkich! Nie do wiary, jak teraz wygląda!

  Aneta Piotrowska przed laty była jedną z najpopularniejszych tancerek w "Tańcu z gwiazdami". Rozgłos przyniósł jej także romans z Rafałem Mroczkiem. Od paru lat trudno ją jednak uświadczyć w mediach. Co się z nią stało?

 • Tęskni za Rafałem Mroczkiem

  Aneta Piotrowska, uczestniczka trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", poleciała do USA negocjować warunki swojego udziału w amerykańskiej edycji programu. Ale nie tylko o tym myślała przed odlotem.

 • Aneta Kręglicka broni pokazu Zienia: Kościół to miejsce publiczne i miejsce sztuki!

  Aneta Kręglicka (48 l.), muza i przyjaciółka Macieja Zienia, staje w obronie projektanta, twierdząc, że jego pokaz zorganizowany w kościele nie miał w sobie nic z kontrowersji. Zdaniem byłej miss świątynia jest miejscem, które było i jest związane ze sztuką.

 • Aneta Piotrowska (19 l.) podjęła ostateczną decyzję - zakończyła swój związek z aktorem, Rafałem Mroczkiem (24 l., "M jak Miłość"). Chociaż wiele osób przepowiadało ich związkowi smutny finał, nikt nie spodziewał się, że do rozstania dojdzie już teraz.

 • Viola Kołakowska w programie swojej przyjaciółki skorzystała z okazji, aby odegrać się na Karolinie...

 • Niedawno rozstał się z tancerką Anetą Piotrowską, jednak niezbyt długo czekał na nową miłość. Rafał Mroczek (24 l., "M jak Miłość") jest znów zajęty, a jego wybranka jest modelką. Magda Wysocka, podobnie jak Rafał, niedawno rozstała się ze swoim partnerem.

 • Piotrowska daje się wszystkim we znaki

  Po powrocie do "Tańca z gwiazdami" Aneta Piotrowska nie jest już podobno tą skromną, pogodną dziewczyną, która kilka lat temu tańczyła z Rafałem Mroczkiem i Przemkiem Cypryańskim .

 • Oceana i Glinka w "Tańcu z gwiazdami"

  Już wiosną na antenie telewizji TVN rusza kolejny, jedenasty sezon roztańczonego i wciąż niezwykle popularnego show - "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się także zagraniczni celebryci.

 • Piotrowska lansuje się na siłę

  Liczyła na to, że po zwycięstwie w "Tańcu..." zostanie zasypana propozycjami od stacji telewizyjnych. Niestety, po bardzo krótkiej chwili sławy przestała wzbudzać zainteresowanie mediów. Piotrowska chwyta więc każdą okazję, która pozwoli jej gdzieś się pokazać. "Super Express" donosi, że ostatnio zdecydowała się wystąpić w teledysku grupy Feel, grającej melodyjny pop-rock, czyli ulubiony gatunek...

 • Polski hit wakacji?

  Polskie listy przebojów podbija właśnie pierwszy singel zespołu Feel "Jest już ciemno" , do którego teledysk możecie oglądać na naszych stronach.

Zdjęcia na temat: piotrowska aneta
 • Aneta Piotrowska
Wideo na temat: piotrowska aneta
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?