• Informacje na temat:

  pippa harry

Artykuły na temat: pippa harry
 • Książę Harry i Pippa Middleton mają romans?!

  Książę Harry (31 l.) i Pippa Middleton (32 l.) mają romans?! Brytyjskie media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Według nich para spotyka się od trzech miesięcy, a ich relacja robi się coraz poważniejsza.

 • Pippa Middleton trafiła do szpitala! Urodzi lada moment!

  Pippa Middleton (35 l.), siostra księżnej Kate (36 l.) jest już w bardzo zaawansowanej ciąży i jak donoszą zagraniczne media, celebrytka właśnie trafiła na odział położniczy do szpitala w Londynie!

 • Książę Harry ma nową dziewczynę?!

  Książę Harry (31 l.) został przyłapany na czułościach z tajemniczą kobietą…

 • Książę Harry ma romans z Kitty Spencer?!

  Książę Harry (31 l.) jest ostatnio gorącym tematem plotek. Wieści o jego romansach budzą emocje wśród opinii publicznej na całym świecie. Teraz brytyjskiego arystokratę podejrzewa się o randkowanie z… jego własną kuzynką.

 • Pippa nie jest grzeczną dziewczynką!

  Nic dziwnego, że młodszy brat Williama, książę Harry, jest pod jej urokiem, a piosenkarz Justin Timberlake marzy, by poznać "Jej Wysokość Laskę", jak Pippę przezwała prasa. Kim jest dziewczyna, która oczarowała cały świat? Pippa, czyli Phillipa, wiodła dotąd rozrywkowe życie u boku swej starszej siostry. Nic dziwnego, ich matka Carole, eksstewardesa, jest właścicielką dochodowej firmy "Party...

 • Pippa rozstała się z facetem?

  Młodsza siostra Księżnej Cambridge, Pippa Middleton , ponoć rozstała się ze swoim partnerem, Alexem Loudonem. Ten londyński bankier i były krykiecista towarzyszył Pippie podczas przyjęcia weselnego jej siostry Kate i księcia Williama w kwietniu.

 • Meghan Markle i siostra księżnej Kate są jak dwie krople wody!

  Kiedy Pippa Middleton (34 l.), a obecnie Matthews pojawiła się w 2011 roku na ślubie swojej starszej siostry księżnej Kate (35 l.), była na ustach całej Wielkiej Brytanii. Poddani zakochali się w niej nie bez powodu, a teraz po pojawieniu się u boku księcia Harrego Meghan Markle (36 l.), można dostrzec zaskakujące podobieństwo między paniami.

 • Książę Harry świadkiem na ślubie brata

  Książę William poprosił swojego brata, księcia Harry'ego , by został jego świadkiem na ślubie z Kate Middleton . Pannie młodej świadkować będzie jej siostra, Philippa. Ceremonia zaślubin odbędzie się 29 kwietnia.

 • Dlaczego królowa Elżbieta nie pojawiła się na chrzcie Louisa?

  ...9 lipca w kaplicy Pałacu Św. Jakuba odbył się chrzest urodzonego w kwietniu księcia Louisa. Była to okazja do spotkania niemal całej rodziny.  Na ważną uroczystość przybyło wielu gości. Wśród nich byli oczywiście rodzice i rodzeństwo chłopca, a także książę Harry z żoną Meghan, książę Karol z Kamilą, Pippa Middleton - siostra Kate oraz chrzestni Louisa: Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry...

 • Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? To miałoby być tego dowodem

  ...- Philippa Charlotte Middleton (33 l.), znana nam bardziej jako Pippa, poślubiła szkockiego milionera, dyrektora generalnego korporacji Eden Rock Capital Management - Jamesa Matthewsa (41 l.).  Jego ojciec, David Matthews jest właścicielem zamku nieopodal Loch Ness i nosi tytuł Lorda Glen Affric, który syn odziedziczy po jego śmierci. Oznacza to, że w przyszłości Pippa będzie tytułowana mianem Lady...