• Informacje na temat:

  piróg kontrowersyjny

Artykuły na temat: piróg kontrowersyjny
 • Michał Piróg: Musimy być bardzo czujni

  Michał Piróg jest przeciwnikiem zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych. Jego zdaniem obywatelski projekt ustawy o planowaniu rodziny jest zbyt dużą ingerencją państwa w życie jego obywateli. Choreograf uważa ponadto, że kwestia aborcji to sposób na odwrócenie uwagi Polaków od innych działań rządu.

 • Piróg dostał pracę w Kanadzie

  Michał Piróg zmienia swoje plany, ale nadal zamierza wyjechać z Polski. Dostał już pracę w dwóch krajach.

 • Łzy Michała Piróga w "You Can Dance"

  Dlaczego Michał Piróg opuści casting? Co go tak zdenerwowało? W najbliższym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zapadnie kontrowersyjna decyzja, która poróżni jurorów tanecznego show.

 • Jak Piróg dba o modelki?

  ...- Zatroszczę się o kondycję psychofizyczną dziewczyn z 'Top Model' - deklaruje Michał Piróg, jeden z prowadzących kolejną edycję programu TVN.

 • Michał Piróg: Żyd, gej, artysta

  Płaczący juror, zdolny choreograf, gwiazdor, który zawsze mówi to, co myśli. Przyjaciele Michała Piróga zdradzili, jaki jest, gdy na planie "You Can Dance" gasną światła.

 • Jego kontrowersyjność jest pociągająca

  Tancerz, choreograf, juror tanecznego show "You Can Dance - po prostu tańcz", działacz organizacji ekologicznych. Michał Piróg zawsze szczerze mówi to, co myśli. A gdy się wzruszy - płacze.

 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część trzecia

  Trzecia część cyklu to kilka interesujących epizodów aktorskich, ale przede wszystkim mało znany teledysk z udziałem Dariusza Michalczewskiego. Znalazło się też miejsce dla Agnieszki Szulim i Michała Piróga.

 • Cezary Pazura i Magda Gessler Osobowościami Roku 2016

  V edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2016” za nami. Jak co roku, kapituła plebiscytu doceniła wybitne postacie, które wyróżniają się swoją postawą, kreatywnością i osiągnięciami. Tym razem statuetki otrzymali m.in. Beata Kozidrak, Magda Gessler, Cezary Pazura, Marian Opania i Michał Piróg. Nagrody zostały także przyznane firmom, konsekwentnie dążącym do realizacji wyznaczonych celów...

 • Bo liczy się jury, a nie gwiazdy

  ...wywiadów, jestem zapraszany do programu Teraz my! i zostałem felietonistą tygodnika Polityka , zawdzięczam Idolowi " - przyznaje Wojewódzki w miesięczniku "Press". Michał Piróg, Agustin Egurrola(...) indywidualności, a kontrowersyjni jurorzy wyzwalają emocje" - zauważa Miszczak. Zapendowska nie boi się ostrych słów, Piróg też potrafi być do bólu szczery, ale widzowie doceniają ich za profesjonalizm...

 • "You Can Dance" czas zacząć!

  Polakiem. Przed jury stanął po raz kolejny bardzo utalentowany tancerz - Brian Poniatowski (Warszawa). Jedną szansę dostał od jurorów w IV edycji show - bilet na warsztaty w Lizbonie. Michał Piróg był(...) z najważniejszych osób w życiu. Czy zdolna nastolatka wyjdzie z castingu uśmiechnięta? Na widok, których przedstawicielek płci pięknej przewodniczący jury się ożywiał? Kto zniesmaczył Michała Piróga...

Wideo na temat: piróg kontrowersyjny
 • Łzy Michała Piróga w "You Can Dance"

  Dlaczego Michał Piróg opuści casting? Co go tak zdenerwowało? W najbliższym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zapadnie kontrowersyjna decyzja, która poróżni jurorów tanecznego show.

 • Michał Piróg o Izie Bartosz: Zrobiono z niej hienę

  Michał Piróg staje w obronie Izy Bartosz, dziennikarki i autorki kontrowersyjnego wywiadu-rzeki z Katarzyną Waśniewską. Jego zdaniem została ona niesłusznie oceniona i odsunięta od mediów. To dlatego choreograf postanowił właśnie z nią napisać swoją autobiografię "Chcę żyć". W ten sposób oboje chcą pokazać, że nie przejmują się opiniami na ich temat.