• Informacje na temat:

  pitt pokazali

Artykuły na temat: pitt pokazali
 • Brad Pitt i Jennifer Aniston: Spotkanie kochanków?

  Gala Złotych Globów to poza rozdaniem nagród, jedno z najważniejszych towarzyskich wydarzeń sezonu. Nic dziwnego, że jednym z najszerzej komentowanych po gali zdjęć jest to, na którym znaleźli się wspólnie Brad Pitt i Jennifer Aniston.

 • Brad Pitt miał wypadek?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku.

 • Brad Pitt: Seans "Gry o tron" z Emilią Clarke

  Amerykański aktor Brad Pitt uczestniczył w licytacji, w której wygraną była możliwość obejrzenia nowego odcinka serialu "Gra o tron" w towarzystwie Emilii Clarke. Oferował 120 tys. dolarów...

 • Zabójczo niebezpieczny Brad Pitt

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" (Killing Them Softly) w reżyserii Andrew Dominika z główną rolą Brada Pitta. Obraz trafi na ekrany polskich kin 16 listopada.

 • Brad Pitt: Role życia

  Był już najprzystojniejszy i najseksowniejszy, ale nigdy dotąd nie był najlepszy. Brad Pitt to obecnie jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd, która nie ma jeszcze na koncie Oscara.

 • Niegrzeczny Brad Pitt

  Takiego Brada Pitta jeszcze nie znaliśmy. Gwiazdor ogląda porno magazyny, kręci pirackie kopie filmów i dzwoni sikając do pisuaru, a wszystko to na potrzeby sesji zdjęciowej dla "Wired Magazine".

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Brad Pitt na planie "Przyjaciół"

  Ponad rok temu informowaliśmy , że hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt ( "Podziemny krąg" , "Siedem", "12 małp" ) zagra w jednym z odcinków popularnego serial u "Przyjaciele" . 22 listopada, w amerykańskie Święto Dziękczynienia, odcinek ten zostanie pokazany w amerykańskiej telewizji.

 • Brad Pitt: Kulturowy skarb Ameryki

  Aby upamiętnić 5. rocznicę przejścia katastroficznego w skutkach huraganu Katrina, Brad Pitt powrócił do Nowego Orleanu i wraz z Angeliną Jolie oglądali zmiany, jakie zaszły w tym mieście od tego czasu.

 • Brad Pitt wywołał histerię w Cannes

  Zbiorowe szaleństwo w Cannes - tłumy fanów oblegały w poniedziałek, 21 maja, ze wszystkich stron Pałac Festiwalowy. Wszystko po to, aby przywitać kroczącego po czerwonych schodach Brada Pitta i innych aktorów, grających w niecierpliwie oczekiwanym dreszczowcu "Killing Them Softly".

Wideo na temat: pitt pokazali
 • Brad Pitt miał wypadek! Co się stało?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku. Gwiazdor wyjaśnił natychmiast, że obrażenia na twarzy to wynik poślizgnięcia się w klapkach. Do zdarzenia miało dojść w domu aktora, kiedy po ciemku schodził po schodach. Najwyraźniej bożyszcze kobiet nie przejęło się uszczerbkiem wizerunku na tyle, aby