• Informacje na temat:

  pitt pomaga

Artykuły na temat: pitt pomaga
 • Brad Pitt: Nie tylko "najseksowniejszy na świecie"

  ...przemyśle filmowym. 18 grudnia Brad Pitt kończy 55 lat.

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • Brad Pitt: Nie pamiętam ani jednego dnia bez chlania albo skręta

  Wstrząsający, pierwszy po rozwodzie z Angeliną Jolie wywiad Brada Pitta. Gwiazdor wyznał, że jego związek rozpadł się przez alkohol. "Nie pamiętam ani jednego dnia od czasu ukończenia college'u bez chlania albo bez wypalenia skręta" - przyznaje aktor.

 • Brad Pitt: Woli być ojcem niż ...

  Brad Pitt nie zostanie reżyserem, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Aktor zrezygnował ze swoich planów dla dobra rodziny. W tej chwili najważniejsze jest dla niego bycie dobrym ojcem dla szóstki swoich dzieci.

 • Charytatywny Brad Pitt

  Brad Pitt ( "Troja" , "Pan i Pani Smith" ) znalazł się wśród 15 osób, które "sprawiają, że Ameryka jest wielka". Lista "15 People Who Make America Great" została przygotowana przez tygodnik "Newsweek" i uhonorowała postaci, które używają swojej sławy, fortuny i wkładają całe swoje serce w to, by pomagać innym. Pitt został doceniony za działalność charytatywną na rzecz Afryki.

 • Jolie i Pitt: Miliony dla zwierząt

  Angelina Jolie i Brad Pitt podarowali 2 mln dolarów rezerwatowi w Namibii. Aktorzy wraz z dziećmi spędzili w nim święta Bożego Narodzenia.

 • Brad Pitt wywołał histerię w Cannes

  Zbiorowe szaleństwo w Cannes - tłumy fanów oblegały w poniedziałek, 21 maja, ze wszystkich stron Pałac Festiwalowy. Wszystko po to, aby przywitać kroczącego po czerwonych schodach Brada Pitta i innych aktorów, grających w niecierpliwie oczekiwanym dreszczowcu "Killing Them Softly".

 • Michael Bolton: Sprzedał włosy, został filantropem i pomaga kobietom

  Jak z rockowego muzyka zmienić styl i upodobnić się do Brada Pitta? Czasami wystarczy ściąć włosy. Taką decyzję podjął Michael Bolton i sprzedał je za siedem tysięcy dolarów. A wszystko to wpisało się w kanon jego charytatywnych zbiórek na rzecz potrzebujących. Artystę w nowej, eleganckiej odsłonie ujrzymy na scenie warszawskiego Torwaru, gdzie wystąpi z całym zespołem już 7 sierpnia.

 • Rozwód Jolie i Pitta: To wina Angeliny?

  Jolie po zakończeniu wojny zamierza pomagać w odbudowie Syrii. Częste wyjazdy Angeliny z dziećmi do niestabilnych politycznie krajów to dla Brada Pitta zbyt wiele. Hollywoodzki gwiazdor uważa te podróże za zbyt niebezpieczne. Aktorka od lat chce zostać sekretarzem generalnym ONZ. Jej wygórowane ambicje ponoć zrujnowały małżeństwo z Bradem Pittem. Przypomnijmy, że Angelina Jolie złożyła 19

 • Oscary 2020: Emocjonalne przemowy laureatów

  Brad Pitt i Joaquin Phoenix - w oscarowym wyścigu te dwa nazwiska były wymieniane najczęściej. Zatem statuetka dla Pitta w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy i nagrodzenie brawurowej kreacji "Jokera" nie były zaskoczeniem podczas oscarowej gali. Ale ich przemowy, owszem.

Wideo na temat: pitt pomaga
 • Brangelina: wypadek na rowerze

  Angelina Jolie i Brad Pitt na przejażdżce rowerowej w Nowym Orleanie. Aktorka ma problem z łańcuchem, który pomaga założyć jej asystent. 22 grudnia.

 • To podobno jeden z powodów rozstania aktorskiej pary. Jolie po zakończeniu wojny zamierza pomagać w odbudowie Syrii. Częste wyjazdy Angeliny z dziećmi do niestabilnych politycznie krajów to dla Brada zbyt wiele. Pitt uważa te podróże za zbyt niebezpieczne. Angelina od lat chce zostać sekretarzem generalnym ONZ. Jej wygórowane ambicje ponoć zrujnowały małżeństwo z Bradem / źródło: Cover Video

 • Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii?!

  Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii? To podobno jeden z powodów rozstania aktorskiej pary. Jolie po zakończeniu wojny zamierza pomagać w odbudowie Syrii. Częste wyjazdy Angeliny z dziećmi do niestabilnych politycznie krajów to dla Brada zbyt wiele. Pitt uważa te podróże za zbyt niebezpieczne. Angelina od lat chce zostać sekretarzem generalnym ONZ. Jej wygórowane ambicje ponoć