• Informacje na temat:

  pitt uwielbia

Artykuły na temat: pitt uwielbia
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Ich dzieci mają własny skatepark!

  Angelina Jolie (38 l.) i Brad Pitt (50 l.) dbają, by ich dzieci miały to, czego zapragną. W ich francuskiej posiadłości został wybudowany dla nich skatepark!

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Brad Pitt chodzi na terapię. To pomoże mu odbudować relacje z dziećmi i Angeliną?

  Brad Pitt (53 l.) niedawno przyznał, że ma problem z alkoholem. Zapisał się nawet na terapię. Robi to nie tylko dla siebie, ale także dla rodziny. Czy będzie dążył do tego, aby ją odbudować? Jest jeszcze ratunek dla jego małżeństwa z Angeliną Jolie (41 l.)?

 • Brad Pitt uwielbia uczyć swoje dzieci!

  Hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt, który wraz z Angeliną Jolie wychowuje szóstkę dzieci w wieku od pięciu do dwunastu lat, uwielbia zachęcać je do odkrywania świata.

 • Zdjęcia bliźniąt Jolie i Pitta już są!

  Zdjęcia bliźniąt Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały już opublikowane. Za wyłączne prawo do sesji zdjęciowej magazyn "People" zapłacił rodzicom 14 mln dolarów.

 • Brad Pitt w więzieniu

  41-letni Brad Pitt ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) jest zmęczony Hollywood i rozważa porzucenie Los Angeles. Chce ponoć rozpocząć znacznie prostsze życie. Gwiazdor mówi, że wszechobecność paparazzich w Fabryce Snów spowodowała, że w swym domu czuje się "jak w więzieniu".

 • Hollywood woli grzesznice

  Czy Jennifer Aniston na zawsze pozostanie gwiazdą jednej roli i synonimem przegranego związku? Dlaczego z grona dwóch partnerek życiowych Brada Pitta Ameryka bardziej kocha zwichrowaną Angelinę Jolie niż zawsze pokorną i ciepłą Aniston?

 • Ricky uwielbia Londyn

  Ricky Martin, latynoamerykański gwiazdor muzyki ,pop ma zamiar kupić sobie dom w Londynie, ponieważ uważa, że to właśnie miasto jest idealnym miejscem do zamieszkania i prowadzenia szczęśliwego życia.

 • Oscary 2020: królował "Parasite"! Kto jeszcze otrzymał statuetkę?

  Za nami wielkie emocje związane z rozdaniem Oscarów. Występ Janelle Monáe otworzył tegoroczną galę. Pierwszą statuetkę tego wieczoru otrzymał Brad Pitt w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy za swoją rolę w "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino.  "Dziękuję Akademii za ten zaszczyt. To nagroda dla Quentina Tarantino. Dziękuję ci za rolę. Leo, uwielbiam grać z tobą w filmach. Dziękuję...

 • Pitt i Jolie: Ślub na strzelnicy?

  Brad Pitt w ramach prezentu ślubnego urządził dla swojej przyszłej żony, Angeliny Jolie, strzelnicę. Jak zapewnił, nie szczędził pieniędzy, a wszystko kosztowało go również wiele pracy i zaangażowania.

Wideo na temat: pitt uwielbia
 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.