• Informacje na temat:

  plakat filmu

Artykuły na temat: plakat filmu
 • Pierwszy plakat filmu "Mistrz"

  Film Macieja Barczewskiego "Mistrz" przedstawia losy legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Jest już plakat teaserowy produkcji z Piotrem Głowackim w roli głównej. Premiera w kinach już 16 października.

 • "365 dni": Jest plakat filmu

  Dystrybutor "365 dni" zaprezentował plakat oczekiwanej produkcji, nazywanej "pierwszym polskim filmem erotycznym". Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej trafi do kin 7 lutego.

 • Plakat filmu "Zenek" jest plagiatem?

  Plakat do biograficznego filmu o Zenonie Martyniuku, który TVP zaprezentowała przed świętami Bożego Narodzenia, stał się przedmiotem ożywionej dyskusji w mediach społecznościowych. Wszystko z powodu podobieństwa do posteru reklamującego film"Bohemian Rapsody" oraz niezbyt trafionej decyzji typograficznej, by nad pierwszą literą tytułu filmu umieścić koronę.

 • Jest nowy plakat do filmu "Zenek". Gorszy niż poprzedni?

  Do sieci trafił oficjalny plakat promujący film "Zenek". To już druga grafika zapowiadająca produkcję o królu disco polo i druga, która niezbyt przypadła do gustu internautom.

 • Stwórz plakat do nowego filmu o Bondzie

  ..."Nie czas umierać" z Danielem Craigiem, wcielającym się już po raz piąty w agenta 007, zadebiutuje w kinach 3 kwietnia 2020 roku. Zanim to jednak nastąpi, producenci filmu zapraszają wszystkich chętnych młodych twórców do wzięcia udziału w ogólnoświatowym konkursie na plakat zainspirowany filmami z Craigiem jako Jamesem Bondem.

 • "(Nie)znajomi": Oficjalny plakat filmu

  Pojawił się oficjalny plakat filmu "(Nie)znajomi" - wzruszającej i pełnej humoru produkcji, inspirowanej hitem włoskim hitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie.

 • "Sala samobójców. Hejter": Artystyczny plakat

  Prezentujemy plakat do filmu "Sala samobójców. Hejter", którego autorką jest Olka Osadzińska. Najnowsze dzieło nominowanego do Oscara Jana Komasy - w kinach od 6 marca.

 • ​"Nie czas umierać": Polski plakat nowego Bonda!

  Dystrybutor filmu "Nie czas umierać" zaprezentował polski plakat 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Obraz trafi na polskie ekrany 3 kwietnia.

 • Bartosz Bielenia na plakacie filmu "Boże Ciało"

  Najnowsze dzieło twórcy "Miasta 44" i "Sali samobójców" trafi na ekrany polskich kinach od 11 października. Dystrybutor Kino Świat zaprezentował oficjalny plakat produkcji, w której główną rolę zagrał Bartosz Bielenia.

 • "Polityka": Jest zwiastun i plakat

  Bezkompromisowy film o polskiej scenie politycznej. Prezentujemy plakat, zwiastun i nową datę premiery najnowszego filmu Patryka Vegi. "Polityka" w kinach już od 4 września.

Zdjęcia na temat: plakat filmu
Wideo na temat: plakat filmu
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1897.

  uprowadzony przez dwóch osiłków. Promocja wokół filmu Pawła nabiera rozpędu do momentu, kiedy Piotr Walawski odkrywa zwiastun i plakat "Zaginionej kobiety".

Dyskusje na temat: plakat filmu