• Informacje na temat:

  plakat nowego

Artykuły na temat: plakat nowego
 • ​"Nie czas umierać": Polski plakat nowego Bonda!

  Dystrybutor filmu "Nie czas umierać" zaprezentował polski plakat 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Obraz trafi na polskie ekrany 3 kwietnia.

 • Stwórz plakat do nowego filmu o Bondzie

  ..."Nie czas umierać" z Danielem Craigiem, wcielającym się już po raz piąty w agenta 007, zadebiutuje w kinach 3 kwietnia 2020 roku. Zanim to jednak nastąpi, producenci filmu zapraszają wszystkich chętnych młodych twórców do wzięcia udziału w ogólnoświatowym konkursie na plakat zainspirowany filmami z Craigiem jako Jamesem Bondem.

 • "Nie czas umierać": Plakat i data polskiej premiery nowego filmu o Bondzie

  ..."Nie czas umierać", czyli 25. część serii o przygodach Jamesa Bonda, trafi na ekrany polskich kin 3 kwietnia 2020 roku. Właśnie zaprezentowano pierwszy plakat tej produkcji.

 • "Ciemno, prawie noc": Teaserowy plakat nowego filmu Borysa Lankosza

  Zaprezentowano teaserowy plakat "Ciemno, prawie noc", nowego filmu Borysa Lankosza. Pełna tajemnic, niezwykła historia z Magdaleną Cielecką i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, wejdzie do kin 22 marca 2019 roku.

 • "Creed II": Urodzinowy plakat

  Stallone, gdy gra bohaterów doświadczonych życiem, jest wyjątkowo wiarygodny, bo jego droga na szczyt nie była łatwa. Jak pisali biografowie, wychowywał się najpierw w niebezpiecznej dzielnicy Nowego Jorku, Hell’s Kitchen, a potem w kolejnych rodzinach zastępczych. Gdy pisał scenariusz o Rockym, pognębionym i przegranym bokserze, sam był pognębionym i przegranym aktorem. Obaj - on i Rocky...

 • "Nowe oblicze Greya": Nowy plakat

  Pojawił się plakat filmu "Nowe oblicze Greya". Twórcy reklamują go dwuznacznym hasłem: "Niech nie ominie cię finał". Obraz trafi na ekrany kin 9 lutego 2018.

 • Jest plakat nowego filmu Almodóvara

  W sieci pojawił się właśnie plakat do najnowszego filmu Pedro Almodóvara "Skóra, w której żyję". Trzeba przyznać, że nawet, jak na hiszpańskiego artystę jest dosyć niecodzienny.

 • Premiera nowego plakatu "Władcy pierścieni"

  Pojawił się kolejny plakat reklamujący pierwszą filmową część trylogii "Władca pierścieni" Tolkiena. Tym razem film Petera Jacksona "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" zapowiada nastrojowy obraz opuszczania przez członków Drużyny Pierścienia krainy Elfów, Lorien. Premiera filmu "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" zaplanowana jest na grudzień tego roku i odbędzie się w Londynie. Polscy...

 • Plakat "Reakcji łańcuchowej" nagrodzony w USA

  ...​Festiwalowy plakat "Reakcji łańcuchowej", nowego filmu producentów "Jesteś Bogiem" i "Sali samobójców", triumfował w konkursie Illustration West 56, organizowanym przez Society of Illustrators of Los Angeles.

 • "Psy 3. W imię zasad": Bogusław Linda na plakacie filmu Władysława Pasikowskiego

  Pojawił się oficjalny plakat filmu "Psy 3. W imię zasad", a na nim oczywiście... Bogusław Linda. Nowy film Władysława Pasikowskiego trafi na ekrany polskich kin 17 stycznia 20202 roku.

Dyskusje na temat: plakat nowego