• Informacje na temat:

  plakatach reklamowych

Artykuły na temat: plakatach reklamowych
 • "Sala samobójców. Hejter": Artystyczny plakat

  Prezentujemy plakat do filmu "Sala samobójców. Hejter", którego autorką jest Olka Osadzińska. Najnowsze dzieło nominowanego do Oscara Jana Komasy - w kinach od 6 marca.

 • Kontrowersyjny plakat horroru

  Seria plakatów, reklamujących najnowszy film Rolanda Joffe - horror "Captivity", zniknie z ulic Nowego Jorku, gdyż pokazana na nich przemoc rozzłościła mieszkańców Wielkiego Jabłka .

 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  Premiera filmu sensacyjnego "Diablo. Wyścig o wszystko" już 18 stycznia 2019 roku. Na chwilę przed wejściem filmu do kin dystrybutor przedstawia dwa nowe plakaty, na których pojawiają się bohaterowie grani przez Rafała Mohra i Cezarego Pazurę.

 • Zobacz plakat do "Rysia" S. Tyma

  Jeden z najlepszych i najpopularniejszych polskich plakacistów - Andrzej Pągowski, zdobywca dziesiątek nagród, autor plakatów teatralnych, filmowych, okładek książkowych, płytowych, scenografii i kampanii reklamowych, ponownie projektuje plakat dla Stanisława Tyma.

 • 41. Festiwal Filmowy w Gdyni: Jest plakat

  Marek Sayan Skwarski jest projektantem graficznym, designerem, rysownikiem satyrycznym. Właściciel studia graficznego Maskva, projektuje angażujące komunikaty wizualne i identyfikacje graficzne dla firm, marek, organizacji i osób prywatnych. Pracował między innymi w międzynarodowych agencjach Publicis i McCann Erickson, jak i w lokalnych agencjach reklamowych. Był wieloletnim szefem kreatywnym...

 • O co chodzi z plakatem "Popiełuszki"?

  "Plakat filmu Popiełuszko. Wolność jest w nas opracowany został w konwencji filmu akcji. Poprzez plakat, chcieliśmy pokazać w niekonwencjonalny, a zarazem czytelny sposób istotne cechy filmu oraz postaci, której losy film przedstawia" - twierdzi firma Kino Świat, dystrybutor filmu.

 • Justin Timberlake zamiast clowna

  Justin Timberlake użyczy swej twarzy i głosu kampanii reklamowej McDonald'sa. Gwiazdor pop zastąpi na plakatach kolorowego clowna Ronalda McDonalda, zaś jego bankowe konto zasili przy okazji kolejny milion dolarów.

 • Baby Spice w reklamie

  Mimo że solowe kariery byłych członkiń Spice Girls nie rozwijają się oszałamiająco, wokalistki nie narzekają na brak kontraktów reklamowych. Po Victorii Beckam również Emma Bunton otrzymała propozycję reklamowania wyrobów branży odzieżowej. Baby Spice pojawi się na plakatach zachęcających do kupna artykułów w znanej sieci sklepów "Marks & Spencer".

 • Naga Britney Spears zakazana

  Władze tokijskiego metra zabroniły rozwieszania plakatów reklamowych przedstawiających rozebraną Britney Spears w zaawansowanej ciąży. Uważają je za zbyt śmiałe.

 • Antyrosyjskie plakaty w Karlowych Warach

  Oburzenie i protesty wywołały antyrosyjskie plakaty, które pojawiły się w Karlowych Warach. "Zaproś Rosjanina do domu - ukradnie Ci ojczyznę" - głosiły postery na słupach reklamowych w przeddzień 49. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Plakaty usunięto.

Dyskusje na temat: plakatach reklamowych
 • Re: TVN idzie na dno? Kto nowym liderem?

  Dobra aktorka nie" przeje się". Może grać role dramatyczne, komediowe, zachwyci kunsztem, nada postaci życia. Kożuchowska nie jest dobrą aktorką. To moja ocena i nie ma sensu mnie przekonywać. Krzykliwa, bez wdzięku, gra a nie jest postacią., jest niesympatyczna i najlepiej wychodzi na plakatach reklamowych, bo się nie odzywa.