• Informacje na temat:

  playboy obejrzyj

Artykuły na temat: playboy obejrzyj
 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Halsey dla "Playboya" o poronieniu, kolorze skóry i swoich korzeniach

  W najnowszym numerze amerykańskiego "Playboya" amerykańska wokalistka udzieliła długiego wywiadu, w którym opowiada o traumie, jaką przeżyła, gdy poroniła, a także o swoim pochodzeniu.

 • Downey Jr. zagra twórcę "Playboya"?

  Robert Downey Jr ma szansę zagrać w filmie biograficznym postać znanego amerykańskiego wydawcy Hugha Hefnera - twórcy magazynu "Playboy".

 • Karolina Szymczak: Od "Playboya" do "Herculesa"

  ...- Wszystko zaczęło się od sesji w amerykańskim "Playboyu" - zdradza Szymczak. źródło: TVP / x-news W filmie w reżyserii Breta Rattnera Szymczak wcieliła się w postać matki Herculesa. Zanim jednak dane było jej wystąpić u boku Dwayne'a Johnsona, aktorka przygotowywała się do castingu podczas specjalnych prób w teatrze we Wrocławiu. Szymczak ujawniła także, że otrzymała wsparcie ze strony...

 • "Poskromić playboya" : Jedz, śpij i kochaj (się)

  W "Poskromić playboya" nie grają aktorzy, tylko okładki gazet. W filmowym uniwersum niemal wszyscy wyglądają, jakby poddani zostali retuszowi Photoshopa.

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • Sofia Coppola u Hugh Hefnera

  Znając dotychczasowe filmy Sofii Coppoli ("Przekleństwa niewinności, "Między słowami", "Maria Antonina"), niełatwo jest wyobrazić ją sobie w Playboy Mansion, siedzibie magazynu "Playboy" i królestwie jego założyciela Hugh Hefnera. A jednak reżyserka udała się tam w związku z przygotowaniami do swego filmu "Somewhere. Między miejscami".

 • Raper chce zobaczyć nagą aktorkę

  Amerykański raper 50 Cent zamierza jak najszybciej zakupić egzemplarz "Playboya" z sesją zdjęciową aktorki Lindsay Lohan. Gwiazdor ma również poważne wątpliwości co do zachowania 25-letniej Amerykanki.

 • Córka Seana Penna rozebrała się

  Po odrzuceniu propozycji rozebrania się na łamach "Playboya" Dylan Penn, 22-letnia córka Seana Penna i Robin Wrigt, odsłoniła swe wdzięki w sesji dla magazynu "Treats!". To pierwsza okładka w karierze młodej modelki.

 • Lindsay Lohan zagra Liz Taylor?

  Najpierw wcielała się w Marilyn Monroe w odważnej sesji zdjęciowej dla "Playboya". Teraz Lindsay Lohan ma szanse na zagranie postaci Elizabeth Taylor w telewizyjnym filmie biograficznym o gwieździe "Kleopatry".

Zdjęcia na temat: playboy obejrzyj