• Informacje na temat:

  playmate playboy

Artykuły na temat: playmate playboy
 • Nick Carter i dziewczyna "Playboya"

  Kurtis to "Playmate Roku 2002" według czytelników magazynu "Playboy". Zaczęła spotykać się z Carterem wkrótce po jego rozstaniu z Hilton. Parę kilkakrotnie widziano na randkach w klubie "Spider" w Hollywood. "Dzwonił do niej wielokrotnie, by się z nią umówić, bo chce spędzić z nią dużo czasu przed wyjazdem na trasę ze swoim zespołem" - twierdzi informator. Hilton też raczej niezbyt długo...

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • Gwiazda "Playboya" nie żyje

  Anne Nicole Smith, amerykańska modelka i gwiazda Playboya zmarła w czwartek w wieku 39 lat w hotelu na Florydzie - podała policja amerykańska.

 • Anna Nicole Smith: Historia życia

  Rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii Anny Nicole Smith, amerykańskiej modelki, gwiazdy Playboya i aktorki, która zmarła na początku lutego tego roku.

 • Wreszcie się rozwodzą

  Po ponad dekadzie kończy się małżeństwo rockmana Nikkiego Sixxa (48 l.) z Motley Crue i byłej gwiazdy "Playboya" Donny D'Errico (39 l.), pamiętanej z serial u "Słoneczny patrol".

 • Wychowuje córkę Anny Nicole Smith

  ...13 lutego (godz. 21) stacja E! Entertainment zaprasza na spotkanie z Larrym Birkheadem, który samotnie wychowuje córkę byłej modelki Playboya Anny Nicole Smith. Mężczyzna zwierzy się ze swoich codziennych problemów oraz przypomni tragiczne chwile po śmierci matki dziewczynki.

 • Na co iść do kina?

  W tym tygodniu pięć kinowych premier: od inteligentnego horroru "Egzorcyzmy Dorothy Mills", przez wciągający thriller "Dla niej wszystko" i dających do myślenia sensacyjnych "Wrogów publicznych" z gwiazdorską obsadą, po subtelną analizę w "Służącej" i świetną zabawę z króliczkami Playboya w "Miss marca".

 • BBX i seksowna Wodzianka (teledysk "Crazy")

  BBX (naprawdę nazywa się Krzysztof Rządek ) znany jest z projektu PeWeX i współpracy ze Stachurskym. W wakacyjnym utworze "Crazy" towarzyszą mu Tony T i Alba Kras. Główną rolę w teledysku zagrała modelka Sandra Yo Majka (jedna z Playmate magazynu "Playboy"), znana także jako "Wodzianka" w programie Kuby Wojewódzkiego. "Jak zawsze seksownie i niepokornie zaszalała ostro przed obiektywem kamery...

 • Blink 182: Ślub perkusisty

  Moakler w 1995 roku została uznana najpiękniejszą kobietą w USA. Była wcześniej związana z bokserem Oscarem De La Hoyą (z tego związku ma córkę Atianę) i aktorem Dennisem Quaidem. W grudniu 2001 roku została wybrana "Playmate", dziewczyną miesiąca magazynu "Playboy". Barker ma za sobą nieudane małżeństwo z Melissą Kennedy. Para rozwiodła się w 2002 roku po niespełna roku od zawarcia ślubu.

 • PeWeX powraca po zmianach (teledysk "Da Da Da")

  ...albumu "Haj$, Lan$ i Baun$" (pokrył się złotem) PeWeX powraca w zmienionym składzie. Nowym frontmanem został Krzysztof Milewski , a towarzyszą mu wodzianka Kuby Wojewódzkiego oraz playmate miesięcznika "Playboy" - Sandra Yo Mayka oraz producent i DJ - BBX, o którym było ostatnio głośno za sprawą zrealizowanych z Jackiem Stachurskym przebojów "Kieliszki" i "Essa". Zespół podczas studyjnych...

Zdjęcia na temat: playmate playboy
 • Amanda Streich
Wideo na temat: playmate playboy
 • Monika Pietrasińska o rozbieranych sesjach: To nie jest komfortowe

  Monika Pietrasińska (27 l.), gwiazdka magazynów dla panów i serialu "Miłość na bogato", wyznaje, że nie zamierza już pozować dla „Playboya”, gdyż "zrealizowała już wszystkie swoje cele". Podkreśla(...) i byłyśmy tam tylko we dwie. Musiałyśmy sobie jakoś radzić i właśnie za tę sesją zdobyłyśmy tytuł Playmate Roku – mówi Pietrasińska, która przed obiektywem rozebrała się już ponad 20 razy.