• Informacje na temat:

  plebania godzina emisji

Artykuły na temat: plebania godzina emisji
 • "M jak miłość": Seks na plebanii!

  Robert (Filip Gurłacz) przyprowadzi na plebanię swoją nową ukochaną z zamiarem zaciągnięcia jej do łóżka. Proboszcz (Maciej Damięcki) przyłapie siostrzeńca na miłosnych igraszkach ze śliczną dziewczyną i odsądzi go od czci i wiary...

 • "Plebania" powalczy z "Brzydulą"

  Telewizja Polska opublikowała jesienne ramówki swoich kanałów telewizyjnych. Sporo zmian czeka sympatyków seriali, którzy będą musieli zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia.

 • "Ojciec Mateusz": Natalia wprowadza zmiany na plebanii!

  Natalia (Kinga Preis), nie mogąc dłużej znieść, że w zlewie ciągle piętrzy się sterta brudnych naczyń i nikt nie pali się do tego, by je pozmywać, postanowi wprowadzić na plebanii nowe porządki.

 • Kolejny ślub w "Plebani"

  Karolina i Mateusz, czyli Ula Dębska i Michał Sieczkowski to serialowe wnuki Katarzyny Łaniewskiej. Nie tak dawno do ołtarza szła Karolina, ale dopiero teraz, za sprawą Mateusza, babcia Józia z "Plebanii" została wreszcie prababcią!

 • "Ojciec Mateusz": Niespodziewani goście na plebanii

  Natalia (Kinga Preis) wyjedzie na krótkie wakacje do Zakopanego. W czasie jej nieobecności w Sandomierzu zjawi się Roman Guca (Marian Opania), a gdy okaże się, że nie może zatrzymać się u swego bratanka, czyli Nocula (Michał Piela), ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) zaprosi go na plebanię.

 • "Wojna i pokój" w Rzymie

  Z udziałem najważniejszych twórców, odbyła się uroczysta premiera serialu "Wojna i pokój". W rzymskim Audytorium Conciliazione. 1800 osób oklaskiwało aktorów i reżysera, podczas projekcji która trwała do 3 w nocy.

 • ​"M jak miłość": Sonia i Robert zamieszkają razem?

  Komendant Popławski (Sławomir Holland) zaproponuje Robertowi (Filip Gurłacz), by - zamiast mieszkać u kuzyna na plebanii - wprowadził się do leśniczówki. Taką samą ofertę złoży... Soni (Barbara Wypych).

 • TVP przedstawiła jesienną ramówkę

  Nowe polskie seriale , bogata oferta filmowa, interesujące dokumenty, propozycje dla dzieci i programy publicystyczne to jesienna oferta TVP1. Już od września brawurowe akcje w serialu "Ratownicy", dalsze losy bohaterki serialu "Miłość nad rozlewiskiem" oraz znane osoby w wywiadach "Małych drani".

 • "Na dobre i na złe": Anna Samusionek w Leśnej Górze!

  ...po raz pierwszy zobaczymy w 727. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 27 marca o godzinie 20.55). Aktorka, której ogromną popularność przyniosły kreacje w serialach "Plebania...

 • Potrójny jubileusz!

  Zbliża się okrągły jubileusz "Plebanii" - emisja 1500. odcinka! Na dodatek popularna telenowela TVP 1 obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie, a grający w niej księdza proboszcza Włodzimierz Matuszak - 35-lecie pracy zawodowej!