• Informacje na temat:

  plebania karolina

Artykuły na temat: plebania karolina
 • "Plebania": Karolina Muszalak nie chciała robić kariery przez łóżko. Odeszła w zapomnienie

  Karolina Muszalak, czyli Angelika Tracz z niezapomnianej "Plebanii", od kilku lat nie zagrała w żadnym serialu i filmie. Przed laty uchodziła za jedną z najzdolniejszych i najpiękniejszych młodych polskich aktorek, ale uznała, że kariera nie jest dla niej najważniejsza...

 • "Plebania": Nietypowe jasełka

  Dlaczego na wigilijnej wieczerzy w Tulczynie zabraknie proboszcza? Dokąd skieruje go biskup? Kto przejmie jego obowiązki? Bohaterowie "Plebanii" będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji.

 • Karolina Muszalak wraca na salony! Pamiętacie ją z serialu "Plebania"?

  Karolina Muszalak (41 l.) szerszej publiczności znana jest głównie za sprawą swojej roli w serialu "Plebania". Aktorka zagrała tam Angelikę - żonę bezwzględnego Tracza. Później Muszalak zniknęła z ekranów. Niedawno pojawiła się na salonach i musimy przyznać, że trudno rozpoznać w niej dawną Angelikę. Zobaczcie, jak się zmieniła.

 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.

 • Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak: Co z ich ślubem?

  Włodzimierz Matuszak (69 l.) i Karolina Nolbrzak (34 l.) zgodnie milczą na temat ślubu.

 • Wigilia na "Plebanii"

  Nawet wigilijny wieczór na plebanii proboszcza Antoniego nie będzie wolny od codziennych trosk, ale pozwoli na nie spojrzeć z dystansu. Nie zabraknie też niespodziewanych gości.

 • Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak planują ślub?!

  Jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie, Włodzimierz Matuszak (68 l.) i Karolina Nolbrzak (34 l.), ponoć chce zalegalizować swój związek!

 • Biznes i miłość w "Plebanii"

  W "Plebani" szykują się zmiany. Karolina, po ślubie z Białorusinem Janką, postanowi wyjechać do rodzinnego kraju męża. Tymczasem jej matka postanowi zainwestować w nową przychodnię do spółki z Blumentalem.

 • Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak ustalili datę ślubu!

  Włodzimierz Matuszak (67 l.) i Karolina Nolbrzak (34 l.) po niemal 5-letnim związku zamierzają się pobrać. I to już za kilka miesięcy!

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.

Zdjęcia na temat: plebania karolina
Dyskusje na temat: plebania karolina