• Informacje na temat:

  plebania serial ostatni odcinek

Artykuły na temat: plebania serial ostatni odcinek
 • Ani się obejrzeliśmy, a minęło już sześć lat od kiedy na szklanym ekranie możemy oglądać "Plebanię". Niedawno w podwarszawskim Okuniewie kręcono jubileuszowy, osiemsetny odcinek tego serial u! Kwiatów, ani specjalnego tortu na planie nie było, ale znalazł się czas na chwilę refleksji.

 • Ostatnie kazanie

  Przez blisko 12 lat śledziliśmy losy mieszkańców Tulczyna i Hrubielowa. Teraz pora się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że 1829. odcinek "Plebanii", emitowany 27 stycznia, będzie ostatni.

 • "Drogi wolności": Najdroższy serial w historii TVP?

  Trwają zdjęcia do kolejnej, po "Koronie królów", historycznej produkcji TVP1. Serial "Drogi wolności" to najdroższa produkcja w historii Telewizji Polskiej. "Jeden odcinek kosztuje powyżej miliona" - ujawnił prezes TVP Jacek Kurski.

 • Jakie seriale na wakacje?

  Na okres wakacji stacje telewizyjne przygotowały dla swoich widzów powtórki ulubionych seriali. Będzie również nieco nowości, ale tylko zagranicznych produkcji.

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

 • "Daleko od szosy": Cenzorzy uznali serial za nieprzyzwoity

  ...wcześniej także oglądała pierwszy odcinek nowego serialu telewizyjnego. Piosenkę, która stała się jednym ze znaków rozpoznawczych "Daleko od szosy", nucił grany przez Gustawa Lutkiewicza sadownik(...) zgromadziły przed telewizorami 60 proc., a ostatni aż 80 proc. widzów powyżej 16. roku życia! Nawet specjaliści z Pracowni Badań Audytoriów Radia i Telewizji zaskoczeni byli wysokimi ocenami serialu. Aż 72

 • Czemu lubimy seriale o prowincji?

  ..."Ojciec Mateusz" i "Ranczo" to seriale, na które zawsze warto czekać. Co się wydarzy po wakacyjnej przerwie?

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Minęło już sporo czasu od emisji ostatniego odcinka serialu "Plebania". Produkcja telewizyjnej Jedynki dwanaście długich lat cieszyła się sympatią widzów i przyniosła popularność wielu polskim aktorom. Jedną z najbardziej lubianych postaci była Irka, sympatyczna barmanka z serialowego Tulczyna, z wdziękiem zagrana przez debiutującą na małym ekranie modelkę Małgorzatę Teodorską. Zapowiadała się na...

 • Zakonnice wkroczą do TVP

  Seriale z bohaterami w sutannie: "Plebania" i "Ojciec Mateusz", cieszą się niesłabnącą popularnością. TVP idzie za ciosem i produkuje serial o zakonnicach. "Siostrzyczki" mają się pojawić już w jesiennej ramówce.

 • "Ojciec Mateusz" od kuchni

  Gościliśmy na planie "Ojca Mateusza", a dokładnie na serialowej plebanii, na której pierwsze skrzypce gra Natalia (Kinga Preis). Pierwszą niespodzianką była już sama lokalizacja obiektu.