• Informacje na temat:

  plebania serial wigilia

Artykuły na temat: plebania serial wigilia
 • Wigilia na "Plebanii"

  ...serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl...

 • Góralska niespodzianka na "Plebanii"

  To będzie już jedenasta wigilia na planie serialu "Plebania".

 • "Plebania": Wigilia bez proboszcza!

  ...jarzynowa, kapusta z grochem, kutia. Nie zabraknie także pierogów i uszek z czerwonym barszczem" - opowiada serialowa Józefina. Więcej czytaj w Świecie seriali "

 • Wigilia w "Klanie"

  ...marzenie swego ukochanego Feliksa (Jan Piechociński) i zjeść kolację w towarzystwie jego domniemanego syna Wacka (Krystian Modzelewski). Aż w dwóch Wigiliach uczestniczyć będzie za to w tym roku Bożenka(...) przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Wigilia z Kevinem

  ...świątecznych, wykonanych przez znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Fani seriali będą mogli porównać swoje wigilijne potrawy do tych, które spożywać będą bohaterowie "Plebanii". Natomiast na miłośników(...) na fanów seriali powtarzając odcinki "Na Wspólnej" i "Prosto w serce". Jednak już w wigilijne popołudnie będzie można zasiąść przed telewizorem z całą rodziną, aby obejrzeć "Happy Feet: Tupot małych...

 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.

 • Wigillia w "Plebanii". Kogo brak?

  Dla aktorów serialu "Plebania" to już dziewiąta Wigilia, choć świąteczne odcinki zostały nagrane dużo wcześniej.

 • Cezary Żak: Już się nie śmiejemy

  Cezary Żak czeka na kolejne wyzwania w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Niedawno zakończył swoją przygodę z serialem "Ranczo", finałowy sezon właśnie oglądamy w telewizyjnej Jedynce.

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • Henryk Gołębiewski: "Nie chciałbym niczego zmieniać"

  .... W latach 90. powrócił do aktorstwa dzięki agencji aktorskiej Jerzego Gudejki. Przez kilka lat grywał jedynie epizody. Można go było zobaczyć w takich produkcjach, jak: "Sara", "Dług" oraz seriale "Plebania", "Na dobre i zna złe", "Świat według Kiepskich". Pojawił się także na krótką chwilę w "Zemście" Andrzeja Wajdy i "Dniu świra" Marka Koterskiego. Udział w filmie Piotra Trzaskalskiego "Edi...