• Informacje na temat:

  plebiscyt na najlepszego sportowca

Artykuły na temat: plebiscyt na najlepszego sportowca
 • Najlepsze bikini w historii kina

  Historię kina "piszą" nie tylko nagradzane Oscarami kreacje aktorskie, ale w równym stopniu epizody erotycznego przebłysku. Czy kontrowersyjny obraz Rogera Vadima "I Bóg stworzył kobietę" pamiętalibyśmy dzisiaj, gdyby nie rewolucyjny seksapil debiutującej Brigitte Bardot?

 • Wielka Gala Mistrzów Sportu

  Już 77. raz wielki ogólnonarodowy plebiscyt pokaże jasno, kogo uważamy za najlepszego sportowca minionego roku. Sobotnia gala to rozrywka i podziękowanie naszym mistrzom.

 • Telekamera dla Szpakowskiego?

  ...nas najważniejsze wydarzenia sportowe. Plebiscyt organizowany jest już od 15 lat przez redakcję najpoczytniejszego magazynu telewizyjnego w Polsce - "Tele Tydzień". Nazwiska laureatów poznamy w lutym(...) w jednej kategorii. Z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 15 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). Nadzór nad przebiegiem plebiscytu oraz weryfikacją...

 • Otylia Jędrzejczak zagrała w serialu!

  Najlepszego Sportowca Polski, ma na swoim koncie trzy rekordy świata i Europy oraz mnóstwo medali. Została też - na wniosek dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie...

 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Znamy już laureatów jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery. Ulubieni aktorzy czytelników "Tele Tygodnia" to Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk, najchętniej oglądany serial - "Czas honoru", a program rozrywkowy - "Jaka to melodia". Wśród jurorów najpopularniejszy okazał się Robert Kozyra.

 • Wiktory rozdane!

  Andrzej Grabowski, Kamilla Baar, Marcin Prokop, Jarosław Kuźniar i Robert Janowski to jedni z laureatów tegorocznych Wiktorów. Statuetki corocznie przyznawane są wybitnym osobowościom medialnym. Gala 28. edycji plebiscytu Wiktorów odbyła się w sobotę, 6 kwietnia, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Powstanie film o życiu Messiego

  ...czy Karima Benzemy. Niespełna 26-letni Messi zwyciężył w czterech kolejnych plebiscytach FIFA i magazynu "France Football", zdobywając Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza świata (2009-2012

 • 3. edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie już 28 września

  W poniedziałek, 28 września o godz. 20.25 na antenie TVP1, odbędzie się 3. edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Wystarczy wejść na stronę www.interia.pl i rozwiązać test online. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Kto otrzyma statuetki?

  ...rywalizować będą także tradycyjnie prezenterzy informacji i pogody, jurorzy programów rozrywkowych oraz komentatorzy sportowi. Telekamery "Tele Tygodnia" to plebiscyt, w których nagradzane są telewizyjne...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Powtórka z rozrywki

  Kinga Preis i Mikołaj Roznerski to laureaci aktorskich Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Aż w pięciu kategoriach uhonorowano... ubiegłorocznych zwycięzców. Specjalne Telekamery otrzymali Robert Lewandowski (Człowiek Roku) oraz twórcy dokumentalnego filmu "Tylko nie mów nikomu" - Tomasz i Marek Sekielscy (Produkcja Roku).