• Informacje na temat:

  plejada polskich

Artykuły na temat: plejada polskich
 • Plejada polskich aktorów

  ..."Zero" - kinowy debiut Pawła Borowskiego z plejadą polskich aktorów, trafi na ekrany kin 9 października 2009. W obsadzie znaleźli się m.in. Sonia Bohosiewicz i Robert Więckiewicz.

 • Dawid Podsiadło "Trofea". Nowy klip z plejadą gwiazd

  Dawid Podsiadło w swoje urodziny - 23 maja - zaprezentował nowy klip do utworu "Trofea". U jego boku pojawia się cała plejada polskich gwiazd. Wokalista ma więcej powodów do świętowania, jego ostatni album "Małomiasteczkowy" uzyskał właśnie status diamentowej płyty.

 • Plejada gwiazd w "Testosteronie"

  ..."Testosteron" to najnowsze filmowe dzieło Andrzeja Saromonowicza i Tomasza Koneckiego. W filmie pojawiła się prawdziwa plejada polskich gwiazd - Piotr Adamczyk (Kornel), Tomasz Kot (Robal), Borys Szyc (Tytus), Maciej Stuhr (Tretyn), Tomasz Karolak (Fistach), Cezary Kosiński (Janis) i Krzysztof Stelmaszczyk (Stavros). Dziś w warszawskim Multikinie "Testosteron" ma swoją uroczystą premierę.

 • ​Plejada przystojniaków w "Hell's Kitchen"

  Kajetan Kajetanowicz - jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, Michał Malinowski - aktor znany z seriali "Pierwsza miłość" i "Na Wspólnej", Kamil Mokrzycki - wokalista zespołu Sound'n'Grace oraz bloger Michał Będźmirowski - znany jako Modny Tata - to właśnie oni już w najbliższy wtorek pojawią się w programie "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia". Pojawienie się przystojniaków wywoła...

 • Mops i Kamel: Plejada polskich raperów w teledysku "Wybór"

  Mops i Kamel zapowiedzieli wspólny mixtape utworem "Wybór". Przez klip przewinęli się najpopularniejsi raperzy w naszym kraju.

 • Plejada gwiazd w spocie akcji BohaterON

  Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Katarzyna Bujakiewicz, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Maciej Musiał i Michał Czernecki wystąpili w opublikowanym właśnie tegorocznym spocie promującej ogólnopolską akcję poświęconą krzewieniu pamięci o uczestnikach Powstania Warszawskiego.

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  ...udział w "Brudzie" i "Nauce spadania". "Brud" trafi do polskich kin już 17 października. Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu...

 • ​Plejada gwiazd w nowym teledysku Marka Napiórkowskiego "The Way"

  W teledysku "The Way" czołowego gitarzysty jazzowego - Marka Napiórkowskiego wystąpili znani polscy aktorzy. W klipie oglądamy m.in. Danutę Stenkę, Piotra Adamczyka i Izę Kunę.

 • Plejada gwiazd w grze komputerowej

  Małgorzata Foremniak ( "Zmruż oczy" ), Bogusław Linda ( "Czas surferów" ), Daniel Olbrychski ( "Zemsta" ), Tatiana Okupnik (ex Blue Cafe) i Wiktor Zborowski ("C.K.Dezerterzy") użyczą swoich głosów w polskiej edycji gry komputerowej "Heroes of Might and Magic V".

 • Koncert "Cohen i kobiety": Plejada gwiazd w Łodzi

  To będzie niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety. Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretują na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style i różne pokolenia. Finałowy koncert Festiwalu Łódź Czterech Kultur odbędzie się 17 września o godz. 19 w Klubie Wytwórnia.

Zdjęcia na temat: plejada polskich
Wideo na temat: plejada polskich
 • Plejada gwiazd na gali Orły 2017

  20 marca w Teatrze Polskim odbyła się gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych. "Wołyń" został nagrodzony Orłem 2017 dla najlepszego filmu. Najlepszym reżyserem ogłoszono jego twórcę, Wojciecha Smarzowskiego. Cztery nagrody odebrali twórcy obrazu "Ostatnia Rodzina". "Belfer" został wyróżniony za serial roku. Na gali rozdania nagród pojawiła się plejada gwiazd, m.in. Małgorzata Kożuchowska

 • Plejada gwiazd w Gdyni

  Polski Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni to okazja do spotkania najbardziej znanych polskich aktorów. Nie inaczej jest w tym roku: na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Grażyna Szapołowska, Magdalena Cielecka i Sonia Bohosiewicz.

Dyskusje na temat: plejada polskich