• Informacje na temat:

  plotki britney

Artykuły na temat: plotki britney
 • Britney Spears potwierdziła plotki!

  Britney Spears (32 l.) przyznała, że doniesienia mediów na temat jej nowego związku były prawdziwe!

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • "Britney Spears zginęła w wypadku". Makabryczny żart hakera

  Britney Spears (36 l.) nie żyje?! Taką informację przekazano za pośrednictwem konta twitterowego jednej z wytwórni muzycznej. Okazuje się, że był to makabryczny żart.

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Garner? Paparazzi, którzy koczują pod domem pary, zauważyli ostatnio pracowników firmy zajmującej się przeprowadzkami, którzy wynosili rzeczy aktora. Ponoć szybko znalazł nowe lokum... Britney...

 • Britney Spears wydaje się w ogóle nie przejmować krążącymi plotka mi na temat jej związku z Justinem Timberlake'm z boysbandu 'N Sync. Wręcz przeciwnie, nastoletnia gwiazda pop sama dolewa oliwy do ognia i ma z tego niezłą zabawę.

 • Britney Spears przyleci do Polski!

  Co sprowadza Britney Spears (32 l.) do naszego kraju?

 • Britney Spears: Kolejne plotki o ciąży

  Trwa zabawa w kotka i myszkę między Britney Spears (24 l.) a plotkarskimi mediami. W ostatnim czasie systematycznie na łamach gazet pojawiają się pogłoski, o tym, że wokalistka spodziewa się drugiego dziecka. Z kolei przedstawiciele Britney rutynowe dementują te plotki .

 • ...w miniony czwartek. Aktorzy pobrali się w sobotę, 23 sierpnia, we Francji. Jako jednym z nielicznych udało im się zachować tę informację w tajemnicy. Gratulujemy! Britney Spears nie ma(...) drugiego dziecka. Plotki na ten temat pojawiły się na krótko po jej występie na finale Mundialu w Brazylii, gdzie miała już pierwsze ciążowe krągłości. Shakira ma już 1,5-rocznego syna Milana, którego...

 • Brytyjska BBC zastanawia się nad pozwaniem do sądu autora plotki o śmierci Britney Spears. Informacja taka pojawiła późnym wieczorem we wtorek, 12 czerwca. Jak twierdzą niektórzy, dotarła ona do stacji radio wej w Dallas, która jako pierwsza ją podała, w formie strony internetowej, łudząco przypominającej wiadomości firmowane znakiem BBC.

Wideo na temat: plotki britney
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....