• Informacje na temat:

  plotki o aktorach polskich

Artykuły na temat: plotki o aktorach polskich
 • Witold Sadowy: Najstarszy polski aktor

  Wyborczą". Jest autorem książek: "Teatr. Plotki, aktorzy. Wspomnienia zza kulis", "Teatr. Za kulisami i na scenie", "Ludzie teatru. Mijają lata, zostają wspomnienia" oraz "Czas, który minął". Mimo(...) w swoich felietonach opowiada i pisze o aktorach w sposób na prawdę przesympatyczny, szukający w tych osobach namiastek czegoś wspaniałego. Nie ma takich osób, które w tym wieku miały tak sprawny...

 • Wojewódzki kpi z Muchy. Koniec plotek o romansie?

  Niedawno w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mieli do siebie wrócić po latach. Aktorka i dziennikarz jedynie podsycali te plotki. W ostatnim odcinku swojego programu Wojewódzki zaczął jednak kpić z Muchy. Te słowa rozzłoszczą aktorkę?

 • Plotki i sensacje

  ...i filmowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Uznawany jest za jednego z najbardziej znanych polskich aktorów. Zagrał m.in. w filmach: "Chopin. Pragnienie miłości", "Karol. Człowiek, który Został...

 • "Plotka" i "Rób swoje..." w polskich kinach

  W piątek, 12 kwietnia, na ekrany polskich kin trafi aż siedem nowości. Wśród nich znalazły się dwa tytuły, których patronem medialnym jest INTERIA.PL - francuska komedia "Plotka" Francisa Vebera oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje" , najnowsza produkcja z udziałem Olafa Lubaszanko, Michała Milowicza i Anny Przybylskiej.

 • Tina Turner uśmiercona w internecie. Kolejna "ofiara" koszmarnej plotki

  Kolejną ofiarą internetowych plotek została Tina Turner - Facebook obiegła nieprawdziwa wiadomość o śmierci 77-letniej wokalistki.

 • Clive Owen i bondowskie plotki

  Clive Owen ( "Gosford Park" , "Tożsamość Bourne'a" ) z dużym dystansem odnosi się do pogłosek, jakoby to właśnie on miał wkrótce zastąpić Pierce'a Brosnana ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) w roli agenta Jamesa Bonda. Przystojny Brytyjczyk oznajmił, że woli w tej sprawie zachować powściągliwość, jako że nie złożono mu na razie żadnej oficjalnej propozycji.

 • Jean Rochefort nie żyje. Francuski aktor miał 87 lat

  Zmarł Jean Rochefort - francuski aktor filmowy i teatralny, scenarzysta i reżyser. Artysta, który stworzył wielkie kreacje w filmach "Mąż fryzjerki", "Widmo wolności", "Człowiek w żelaznej masce", "Śmieszność" czy "Artysta i modelka", miał 87 lat.

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  ...- Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

  ...było w przypadku pierwszej ciąży w 2017 roku, kiedy aktorka wycofała się z życia publicznego i myślała nawet o rezygnacji z zawodu. Doniesienia o kolejnej ciąży są równie enigmatyczne. Plotki na ten(...) 3 stycznia, choć plotki na ten temat krążyły już od listopada 2019 roku. Będzie to drugie dziecko aktorki. Glinka ma już siedmioletniego syna Filipa. Nie znamy terminu porodu ani płci drugiego...

 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  .... Teraz ci sami ludzie mnie bronią, kiedy czytają o nas plotki lub krytyczne opinie" - mówi Koroniewska. A tych jest sporo, bo magazyny plotkarskie już podchwyciły temat i chętnie relacjonują to, co...

Zdjęcia na temat: plotki o aktorach polskich
Wideo na temat: plotki o aktorach polskich