• Informacje na temat:

  plotki o gwiazdach

Artykuły na temat: plotki o gwiazdach
 • Iggy Azalea potwierdziła plotki. Raperka w sekrecie urodziła syna

  .... Z obecnym partnerem - raperem Playboyem Cartim - Azalea spotyka się od 2018 roku. Para rok później przeprowadziła się do Atlanty. Mówiło się też o zaręczynach gwiazd, jednak tej plotki...

 • Plotki i sensacje

  "Wciąż zadziwia mnie to, że tak wiele osób poświęca swoją uwagę sprawom tak błahym, jak sensacyjne lub często banalnie zwykłe wieści z życia tak zwanych gwiazd" - mówi Piotr Adamczyk. Aktor opowiada o swoich nowych wyzwaniach zawodowych.

 • Gregory Peck: Krążyły plotki o jego romansach

  ...krążyły plotki o jego romansach z Audrey i innymi ekranowymi partnerkami: Sophią Loren i Greer Garson. Pytany o nie Gregory, jako dżentelmen, tylko się uśmiechał, a rąbka tajemnicy uchylił jedynie...

 • Plotki? Nie komentuję!

  Dawno jej nie widzieliśmy, to się jednak wkrótce zmieni. Aktorka ponownie zasiądzie za jurorskim stołem "Mam talent!" - piękna, radosna, spokojna.

 • Nowy serial gwiazdy "Przyjaciół"

  .... Był to też szczyt finansowy, bo za jeden odcinek ostatniej serii dostawała okrągły milion dolarów. Co robić potem? Okazało się, że aktorka ma znakomity pomysł. Postanowiła nakręcić komedię o gwiazdach(...) ma mowy o prawdziwych uczuciach, pomocy czy solidarności. Każdy gra na własne konto. Seks, intrygi, plotki i pochlebstwa są bronią w codziennej wojnie. Rola Lisy Kudrow zyskała uznanie, czego dowodem...

 • Czy Pepe Munoz ma zły wpływ na Celine Dion? Artystka zareagowała na plotki

  Zagraniczna prasa, powołując się na osoby z otoczenia Celine Dion sugeruje, że jej przyjaciel - tancerz Pepe Munoz - ma na nią zły wpływ. Gwiazda stanowczo zareagowała na te plotki publikując w mediach społecznościowych oświadczenie.

 • Maryla Rodowicz dementuje plotki o "The Voice Senior". "Żadnych negocjacji nie było"

  Maryla Rodowicz w długim poście na Facebooku skomentowała wszystkie plotki dotyczące jej rzekomych negocjacji w programie "The Voice Senior" . Gwiazda zdementowała, że domagała się 400 tys. złotych za udział w talent show.

 • Demi Lovato powiększyła piersi? Skomentowała plotki

  Amerykańska wokalistka postanowiła odnieść się do rewelacji na temat jej operacji plastycznych. Gwiazda zrobiła to wymownie na Instagramie.

 • Plotki z Cannes

  Nie wszyscy przyjeżdżają do Cannes tylko po to, aby oglądać filmy. Dla wielu jest to przede wszystkim wydarzenie towarzyskie i rodzaj reklamy.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozstali się tuż przed startem show?

  Nie dość, że przed nimi pierwszy występ na najsłynniejszym parkiecie w Polsce i codzienne, intensywne próby taneczne, to jeszcze pojawiły się plotki, wedle których Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ze sobą zerwali! Czyżby napięcie i sprzeczki, które pojawiały się na sali treningowej zniszczyły uczucie zwycięzców show "Love Island. Wyspa miłości"?

Zdjęcia na temat: plotki o gwiazdach
Wideo na temat: plotki o gwiazdach
Dyskusje na temat: plotki o gwiazdach
 • Re: Hollywood woli grzesznice

  Nie mogę zrozumieć, dlaczego świat żywi się... pożera wręcz plotki o sławnych ludziach. Co Wam do ich życia? Czego im tak zazdrościcie? Dlaczego nie potraficie dać im trochę spokoju? Zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść ludzka nie ma granic... Na jaki portal się nie wejdzie, a tam pełno jakichś bzdur o gwiazdach. A WY internaucie wszystko "łykacie", co by nie napisali, to uwierzycie, w największą