• Informacje na temat:

  plotki o gwiazdach usa

Artykuły na temat: plotki o gwiazdach usa
 • Ile Joanna Kulig zarabia w USA?

  Joanna Kulig jest cenioną, polską aktorką, która zabłysnęła na arenie międzynarodowej dzięki roli w filmie "Zimna wojna". Artystka po udanym występie w produkcji postanowiła skupić się na zagranicznej karierze. Niedawno skończyły się zdjęcia do serialu platformy Netflix "The Eddy", a w sieci już pojawiły się plotki o tym, ile Polce udało się zarobić w USA!

 • Gwiazda wraca do formy

  ..."Jaśniejsza od gwiazd" ("Bright Star), USA 2009, , reż. Jane Campion, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 14 maja 2010 roku.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  ...reality show "Żony Hollywood". Urodziła się w Koninie, wyjechała jednak z Polski już na początku lat 80. W USA rozwinęła karierę zawodową i wyszła za mąż za tamtejszego biznesmena - obecnie zajmuje(...) jeszcze jako gospodyni magazynu "Magiel towarzyski". W odcinku "#Sławy" poświęconemu kwestii plotki jako narzędzia budowania wizerunku gościem będzie Piotr Grabarczyk, dziennikarz show-biznesowy...

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  .... Swego czasu skarżył się nawet, że gdy zagrał prezydenta USA w komedii "To właśnie miłość", Hugh Grant bez przerwy straszył go na planie, pokazując zdjęcia antyków. Niewykluczone, że z obydwoma(...) najazd nie zagraża. O utratę zajęcia ekspert raczej obawiać się nie musi. KLC Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

 • Ekscentryczne imiona dzieci gwiazd

  Aktorzy i piosenkarze często wybierają dla swoich dzieci bardzo ekscentryczne imiona. Wystarczy wspomnieć Blue Ivy, Emma Tiger Schweiger czy Apple Blythe Allison Martin. Takie inspiracje powodują, że coraz częściej rodzice w USA decydują się na dziwne imiona.

 • "Gotowe na wszystko": Co gwiazdy kultowej produkcji robią dzisiaj?

  ...terytorium kraju. - Wstyd! - gorszą się fani. Trudno im się dziwić, bowiem kryształowa Felicity stała się "twarzą" największego tego typu przekrętu w historii USA. Razem z nią w aferę zamieszanych jest(...) Huffman. Pochyla się też nad uchodźcami. Niedawno w ramach projektu Families Belong Together pojechała do Tijuany na granicy z USA, gdzie rozmawiała z uciekinierami z Salwadoru, Gwatemali i Hondurasu...

 • Shirley Temple: Pierwsza gwiazda, która poddała się mastektomii

  ...jej przyszłością miała się okazać... polityka. Związała się na długie lata z partią Republikanów. W 1969 roku Richard Nixon mianował ją przedstawicielem USA podczas zjazdu ONZ. Potem była...

 • Muzyczne gwiazdy na 34. KRT

  ...sukcesie zaczął pojawiać się w plotka rskich magazynach. Dzięki supportowaniu w 1996 roku Björk (z którą artysta był związany prywatnie) na trasie po USA, Goldie stał się niezwykle rozpoznawalną(...) film z muzyką dEUSa "Turnpike". Teledysk do utworu pod tym samym tytułem pokazywano na festiwalach w Villa de Conde, Berlinie i Rotterdamie, a także w europejskich kinach przed filmem "Trainspotting...

 • Tori Spelling, gwiazda "Beverly Hills, 90210" zarażona ebolą?

  Strach przed ebolą w USA narasta. Amerykańska aktorka Tori Spelling, czyli Donna Martin z kultowego "Beverly Hills, 90210" trafiła do szpitala po tym, jak straciła przytomność w wyniku ataku kaszlu.

 • Najciekawsze muzyczne epizody 2016 roku w programach rozrywkowych USA

  Gwiazda potrzebuje wypromować nowy projekt, płytę lub trasę koncertową? W Stanach Zjednoczonych idealnym miejscem do zaprezentowania swojej osoby są programy m.in. Jimmy'ego Fallona, Jimmy'ego Kimmela lub Ellen DeGeneres. Oprócz klasycznych występów, artyści starają się też podejmować wyzwania twórców show. Oto 10 momentów, które warto przypomnieć raz jeszcze.