• Informacje na temat:

  plotki o miley cyrus

Artykuły na temat: plotki o miley cyrus
 • Miley Cyrus w ciąży? Cody Simpson komentuje

  Cody Simpson i Miley Cyrus nie mają na razie w planach zakładania rodziny. Aktor, tancerz i wokalista skomentował plotki na temat ciąży jego partnerki.

 • Wkrótce ślub Miley Cyrus i Cody Simpsona? Gwiazdor komentuje

  Cody Simpson i Miley Cyrus nie mają na razie w planach zakładania rodziny. Aktor, tancerz i wokalista skomentował plotki na temat potencjalnego małżeństwa i ciąży jego partnerki.

 • Miley Cyrus o powodach rozstania z Liamem Hemsworthem

  Miley Cyrus postanowiła uciąć medialne plotki dotyczące powodów jej rozstania z Liamem Hemsworthem. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych szczery komentarz odnoszący się "rozwodowych sensacji".

 • Koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha?

  To koniec związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha? Czyżby plotki o rozstaniu pary, która wzięła ślub zaledwie kilka miesięcy temu po latach burzliwego związku, okazały się prawdą? Wszystko na to wskazuje.

 • Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji. Aktor komentuje

  Jakiś czas temu informowaliśmy, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdecydowali się na separację. Małżeństwo kilka miesięcy po ślubie powiadomiło fanów o rozstaniu. Aktor postanowił skomentować te doniesienia na swoim profilu w mediach społecznościowych...

 • Miley Cyrus zaręczona!

  Po trzech latach w związku Liam Hemsworth, gwiazda "Igrzysk śmierci", postanowił poprosić o rękę aktorkę Miley Cyrus. Choć serialowa Hannah Montana ma zaledwie 19 lat, nie miała żadnych wątpliwości i od razu się zgodziła.

 • Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey razem w piosence do filmu "Aniołki Charliego"

  Powstaje nowa odsłona filmu "Aniołki Charliego", do którego kawałek nagrały razem: Miley Cyrus, Ariana Grande oraz Lana Del Rey. Wokalistki potwierdzają te doniesienia, publikując w swoim mediach społecznościowych pierwsze zapowiedzi produkcji.

 • Tokio Hotel z Miley Cyrus?

  Media donoszą o wspólnym przedsięwzięciu niemieckiego zespołu i nastoletniej amerykańskiej gwiazdy pop. A Tokio Hotel dementują plotki .

 • Miley Cyrus zerwała z nowym chłopakiem

  W roku 2013 wizerunek Miley Cyrus odwrócił się o 180 stopni: z grzecznej gwiazdki ze stajni Disneya stała się wyzwoloną i kontrowersyjną młodą kobietą. Długoletni związek z ówczesnym chłopakiem(...) poważnie. Jeszcze miesiąc temu serwisy plotkarskie donosiły, że Cyrus spotyka się z aktorem Kellanem Lutzem, znanym m.in. z filmowej sagi "Zmierzch". Znajomi pary w rozmowie z "E!" twierdzili, że Miley...

 • Miley Cyrus oburzona: Nie mogę tolerować kłamstw

  ..."Możesz mnie nie w***wiać?" - napisała w jednym z postów na Twitterze oburzona Miley Cyrus. Tak zareagowała na plotki rozsiewane przez znanego blogera Pereza Hiltona.