• Informacje na temat:

  plotki o politykach

Artykuły na temat: plotki o politykach
 • Olbrychski i polityka

  Daniel Olbrychski nie wyklucza, że w przyszłości być może zajmie się... polityką. Na razie jednak - wbrew temu, co donoszą niektóre media - nie ma zamiaru porzucić aktorstwa i zostać posłem!

 • "Safe House": Rekiny i płotki

  Thriller "Safe House" opowiada o tajnych operacjach CIA. Legendarny szpieg, który unikał aresztowania przez prawie dziesięć lat oraz świetnie wyszkolony, wierzący w ideały młody agent zmuszeni są współpracować. A wszystko w wykonaniu hollywoodzkich gwiazdorów - Denzela Washingtona i Ryana Reynoldsa.

 • Bocelli politykiem?

  Słynny włoski pop-tenor Andrea Bocelli jest głównym kandydatem do roli Davida Blunketta w musicalu na West Endzie. Były minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii niedawno musiał ustąpić ze stanowiska, po tym jak media poinformowały o przyspieszeniu przez niego procedury wydania wizy pewnej Filipince.

 • Piróg będzie politykiem?

  ...trzymam". Piróg dementuje plotki , że jego prowokujący wizerunek jest stworzony jedynie "pod publiczkę". "Wyglądam jak mi się podoba i robię, co mi się podoba. Czemu wszyscy chcą to komentować? Nie...

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

 • Ania Lipnicka i John Porter się rozstali? Wokalistka dementuje plotki

  Anita Lipnicka postanowiła skomentować doniesienia "Faktu" o tym, jakoby rozstała się ze swoim partnerem, Johnem Porterem.

 • Zmiany w "Teleexpressie". Jacek Kurski odwołany? Jest komentarz!

  Piotr Kudzia nie jest już szefem "Teleexpressu". W czwartek, 25 października, dziennikarz rozstał się z TVP. Jacek Kurski postawił zdementować plotki o odwołaniu go z funkcji prezesa Telewizji Polskiej.

 • Popek wystartuje w wyborach? Janusz Korwin-Mikke zabrał głos

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich raperów, ujawnił, z której partii najchętniej wystartowałby w wyborach parlamentarnych. Sprawę skomentował jednak prezes partii, Janusz Korwin-Mikke, który stanowczo zdementował krążące po sieci plotki.

 • Clooney nie chce zabaw w politykę?

  George Clooney ( "Syriana" ) dementuje krażące od jakiegoś czasu plotki o tym, że chce zająć się polityką. Aktor na razie nie będzie kandydował na żadne stanowisko i argumentuje swoją decyzję słowami "nie chcielibyście mnie w polityce".

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  ...jest dobrą matką. W "Szkle kontaktowym", gdzie prowadzący skupiają się na politykach, ma pani prostsze zadanie? - Zdecydowanie tak! Politycy interesują mnie bardziej, gdyż ich decyzje, niezależnie...

Zdjęcia na temat: plotki o politykach
Wideo na temat: plotki o politykach
 • Gojdź komentuje plotki na swój temat! Także tę o romansie z asystentem!

  Krzysztof Gojdź przypomniał, że umieścił swoje zdjęcie wraz z widocznymi męskimi nogami w wannie, aby szerzyć tolerancję dotyczącą związków jednopłciowych. Uważa, że żaden polityk oprócz Roberta Biedronia, nie zdecydowałby się na ujawnienie swojej odmiennej orientacji seksualnej ze względu na brak tolerancji w Polsce. Czy przejmuje się plotkami na swój temat? Przyznał, że dochodzą do niego różne, np. taka, że nie posiada dyplomu lekarza albo że jest w związku ze swoim asystentem. Czy to...

 • Lara Gessler zachwycona małżeństwem!

  Lara Gessler (28 l.) wyszła za mąż w ostatni weekend sierpnia 2017 roku – uroczystość miała świecki charakter, a wesele odbyło się w leśnym zagajniku pod Warszawą. Mimo że gwiazda starała się utrzymać swój ślub w tajemnicy przed mediami, i tak stał się on jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w 2017 roku. Szybko też pojawiły się plotki o pierwszych problemach małżeńskich