• Informacje na temat:

  plotki o politykach polskich

Artykuły na temat: plotki o politykach polskich
 • Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  ...pierwszy widzowie TVN Style obejrzeli epizod pokazujący ranking najbardziej medialnych ślubów polskich gwiazd - w zestawieniu znalazły się ceremonie ślubne Małgorzaty Rozenek, Piotra Rubika(...) image wybranych mężów stanu, przy czym - jak zaznacza dziennikarka - jego werdykt będzie dla polskich polityków wyjątkowo niekorzystny. - W Polsce już mamy polityków-celebrytów, którzy udzielają...

 • 2016 w kinie: Polskie gwiazdy internetu

  ..., na których mogliśmy ją zobaczyć w towarzystwie byłego partnera, Andrzeja Chyry. Cezary Pazura  W znacznie mniej poważnym tonie swój fanpage prowadzi Cezary Pazura. Jeden z najlepszych polskich...

 • Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym

  Ostre zarzuty dla Agnieszki Holland, oscarowa wpadka oczami Macieja Stuhra, Cezary Pazura próbujący sił w disco-polo, roznegliżowana Barbara Kurdej-Szatan, Magdalena Cielecka składająca samej sobie życzenia urodzinowe i producent "Pitbulla" rezygnujący z pracy przez... Dodę. To tylko mały wycinek tego, czym żył polski internet w ostatnim miesiącu. Każdego tygodnia nowe skandale rozgrzewały media społecznościowe do czerwoności. Komu internauci poświęcili najwięcej uwagi?

 • Zmiany w "Teleexpressie". Jacek Kurski odwołany? Jest komentarz!

  Piotr Kudzia nie jest już szefem "Teleexpressu". W czwartek, 25 października, dziennikarz rozstał się z TVP. Jacek Kurski postawił zdementować plotki o odwołaniu go z funkcji prezesa Telewizji Polskiej.

 • Popek wystartuje w wyborach? Janusz Korwin-Mikke zabrał głos

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich raperów, ujawnił, z której partii najchętniej wystartowałby w wyborach parlamentarnych. Sprawę skomentował jednak prezes partii, Janusz Korwin-Mikke, który stanowczo zdementował krążące po sieci plotki.

 • Chaos w hołdzie swojej młodości

  Czas realizacji tego filmu przeszedł już do legendy, a plotki o perypetiach na planie "Chaosu" - debiutu fabularnego Xawerego Żuławskiego - od kilku...

 • Łona: Nie należę do LPR-u

  Od czasu nagrania piosenki "Nie jest dobrze", z refrenem " Radio Maryja uratuje polski hip hop", pojawiają się plotki , że szczeciński raper Łona sympatyzuje z Ligą Polskich Rodzin. Czyżby Roman Giertych pozyskał do swojej partii pierwszego hip hopowca?

 • Maryla Rodowicz: Uwielbiam prowokacje

  ...​To był dla niej wyjątkowo aktywny i burzliwy rok. Maryla Rodowicz opowiedziała Interii o "Ach świecie", swojej nowej płycie, a także o zamieszaniu wokół festiwalu w Opolu, swoich ulubionych piosenkach, jubileuszowej trasie koncertowej i sylwestrowej nocy w Zakopanem. Poza tym tekst zawiera: seks, łzy, internetowe komentarze i plotki korytarzowe.

 • "Wierzę w miłość"

  Andrzej Piaseczny płytą "15 dni" podsumowuje swoją, trwającą już 15 lat, karierę muzyczną. Najpierw z zespołem Mafia, później z Robertem Chojnackim, a następnie już zupełnie samodzielnie był stale obecny na polskiej scenie. W rozmowie z Emilią Chmielińską Piasek opowiada o swojej największej motywacji i rozlicza się z serwisami plotka rskimi.

 • Twitter skończył 10 lat. Gwiazdy muzyki "ćwierkają"

  Mówi się, że w Polsce Twittera przejęli politycy oraz dziennikarze sportowi. Jest w tym dużo prawdy. Polscy artyści zdecydowanie bardziej wolą Facebooka i Instagrama. Jednak na Zachodzie często bywa tak, że to właśnie profil na Twitterze jest prowadzony przez danego wykonawcę regularniej od tego na Facebooku i to on jest głównym kanałem kontaktu na linii gwiazda - fan.

Wideo na temat: plotki o politykach polskich
 • Lara Gessler zachwycona małżeństwem!

  Lara Gessler (28 l.) wyszła za mąż w ostatni weekend sierpnia 2017 roku – uroczystość miała świecki charakter, a wesele odbyło się w leśnym zagajniku pod Warszawą. Mimo że gwiazda starała się utrzymać swój ślub w tajemnicy przed mediami, i tak stał się on jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w 2017 roku. Szybko też pojawiły się plotki o pierwszych problemach małżeńskich