• Informacje na temat:

  plotki o znanych gwiazdach

Artykuły na temat: plotki o znanych gwiazdach
 • Dobry TVN". Najpierw uznała, że mainstream nie rozumie bogatych ludzi takich jak Sara Boruc, która kupuje drogie buty od znanych projektantów. Później zganiła ludzi, którzy kupują tanie ubrania...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • ...wyjawi, od kogo kupował narkotyki. Mówi się, że w tym gronie znajduje się wiele znanych osób i ich współpracowników. Projektant Piotr Krajewski zamieścił na Facebooku osobliwe zdjęcie z żoną(...) drugiego dziecka. Plotki na ten temat pojawiły się na krótko po jej występie na finale Mundialu w Brazylii, gdzie miała już pierwsze ciążowe krągłości. Shakira ma już 1,5-rocznego syna Milana, którego...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  ...młodzi zaplanowali huczne wesele, na którym nie zabranie znanych nazwisk. Choć od dawna wiadomo było, że Jessica Biel spodziewa się dziecka, aktorka i jej mąż Justin Timberlake nie chcieli udzielić...

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Magda Mołek skomentowała plotki na temat ciąży! A to niespodzianka!

  Gdy na początku roku 2018 ogłosiła, że spodziewa się dziecka, zaskoczyła wszystkich. Chwaląc się tym szczęśliwym wydarzeniem, nie miała jednak ochoty dzielić się etapami ciąży, ani maluszkiem po porodzie.  Magda dość szybko wróciła do pracy i na swoich mediach społecznościowych nie wracała już do tematów prywatnych. Aż do teraz, gdy w mediach pojawiły się plotki o kolejnej ciąży gwiazdy...

 • Emma Watson nie randkuje z księciem Harrym!

  Brytyjska aktorka Emma Watson, znana przede wszystkim z roli Hermiony z filmów o Harrym Potterze, ucięła plotki związane z tym, że spotyka się z księciem Harrym. Sprawę wyjaśniła w krótkim wpisie na Twitterze.

 • Zapomniane związki polskich gwiazd

  Tymi romansami żyła kiedyś cała Polska. Wydawało się, że są sobie pisani, los chciał jednak inaczej. Sprawdźcie, kto stanowił kiedyś zgraną parę!

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

Wideo na temat: plotki o znanych gwiazdach