• Informacje na temat:

  plotki roku 2010

Artykuły na temat: plotki roku 2010
 • Vanessa Mae kończy 40 lat i ma się dobrze. Kolejna ofiara internetowej plotki

  ...swojego biologicznego ojca - Vanakorn. W zawodach zajęła ostatnie 67. miejsce wśród tych, którzy ukończyli zjazd. Skrzypaczka pragnienie startu w igrzyskach po raz pierwszy wyraziła w połowie 2010 roku. "To jest moje marzenie i mam nadzieję, że ludzie to zaakceptują. Chcę dać z siebie wszystko" - powiedziała wtedy Mae, cytowana przez "Daily Telegraph". "Jestem Brytyjką [została adoptowana...

 • Powrócą w 2010 roku

  To już pewne - popularny, brytyjski zespół The Libertines reaktywuje się! Pojawiające się od miesięcy plotki na ten temat potwierdził Pete Doherty.

 • 2010: Co będzie grane?

  Zapraszamy na przegląd muzycznych nowości i oczekiwanych premier 2010 roku. Na rynku pojawią się nowe płyty Eminema, Ozzy'ego Osbourne'a, Iron Maiden, Avril Lavigne czy Erykah Badu. Głośno plotkuje się także o albumach U2, Madonny, Britney Spears i Radio head.

 • Stonesi nie zagrają w 2010

  Muzycy The Rolling Stones zdementowali pogłoski, jakoby zamierzali w tym roku koncertować bez zmagającego się z uzależnieniem alkoholowym i młodą rosyjską kochanką gitarzysty Ronniego Wooda. Co więcej, wygląda na to, że legenda rocka postanowiła w 2010 roku w ogóle nie wychodzić na scenę.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • 16 rzeczy, które mogą wydarzyć się w muzyce w 2016 roku

  ...numer. Eurowizja 2016: Polska wyślę wokalistę Ostatni męski wokal Polaka na Eurowizji usłyszeliśmy w 2010 roku za sprawą Marcina Mrozińskiego (który nie odniósł sukcesu - zajął 13 miejsce(...) na Glastonbury W 2015 roku był Kanye West , więc niby dlaczego teraz nie miałoby paść na Miley Cyrus ? Zwłaszcza, że spekuluje się o tym już od września. Organizatorzy dementowali plotki na...

 • Tylko dwie piosenki podczas ceremonii oscarowej?

  Stałym punktem Oscarowej gali było wykonanie pięciu nominowanych do nagrody piosenek. Plotki mówią jednak, że podczas ceremonii 24 lutego 2019 roku tak się nie stanie. Wszystko przez chęć władz Akademii o jak największe skrócenie gali.

 • Kto w "Mad Maksie 4"?

  ..."To może być Mel Gibson. To może być też ktokolwiek inny" - tak australijski reżyser George Miller zareagował na plotki dotyczące obsady "Mad Maksa 4". Zdjęcia do czwartego filmu serii ruszą w sierpniu 2010 roku.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • Miley Cyrus oburzona: Nie mogę tolerować kłamstw

  ..."Możesz mnie nie w***wiać?" - napisała w jednym z postów na Twitterze oburzona Miley Cyrus. Tak zareagowała na plotki rozsiewane przez znanego blogera Pereza Hiltona.

Zdjęcia na temat: plotki roku 2010