• Informacje na temat:

  plotki roku joanna krupa

Artykuły na temat: plotki roku joanna krupa
 • Joanna Krupa nerwowo zareagowała na plotki o zerwaniu zaręczyn! Wyjawiła coś jeszcze!

  Joanna Krupa (39 l.) niedawno przyjęła oświadczyny bogatego biznesmena Douglasa, a już w sieci pojawiły się informacje o zerwaniu zaręczyn. Modelka postanowiła wyjaśnić całą sytuację.

 • Joanna Krupa (38 l.) i Romain Zago (44 l.) są od niedawna w separacji. Nie ustają spekulacje, co jest powodem rozstania pary.

 • Joanna Krupa dementuje plotki

  Przypomnijmy, że według informacji "Super Expressu", w 2010 roku, kiedy w jej czaszce pojawił się tzw. guz Potta (uciskający mięśnie gałek ocznych, powodujący ból zatok i światłowstręt), Joanna Krupa(...) ludzi.  Jestem perfekcyjnie zdrowa" - napisała Krupa na swoim portalu na Facebooku. Fani Joanny mogą odetchnąć z ulgą...

 • O której znanej osobie czytaliście najchętniej w 2009 roku? Która gwiazdka sprawiła, że polski show-biznes stał się barwniejszy? Do kogo należał 2009 rok? Zagłosujcie w ankiecie!

 • Taniec z gwiazdami: Już wiadomo, kto zajmie miejsce Beaty Tyszkiewicz!

  ...po jej odejściu z hitu Polsatu, producenci długo szukali kogoś, kto mógłby ją godnie zastąpić. Chodziły plotki, że może to być Joanna Krupa (38 l.), ale ku zaskoczeniu wszystkich wybór padł na Olę(...)To już ósma edycja tanecznego hitu, który od 2005 roku gości na ekranach telewizorów w domach polskich widzów. Prócz gwiazd, które w pocie czoła uczyły się tanga, rumby, pasadoble, czy innych...

 • Joanna Krupa zamroziła jajeczka na oczach milionów widzów

  Gdy Joanna Krupa obwieściła publicznie, że zamierza zamrozić swoje jajeczka, nie spodziewano się, że nastąpi to tak szybko. Serwis People.com opublikował wideo z wizyty Krupy u ginekologa.

 • Joanna Krupa planuje "ślub tysiąclecia"

  Joanna Krupa wróciła w objęcia długoletniego partnera - impresario jednego z nocnych klubów na Florydzie - Romana Zago. Para, która rozstała się w listopadzie 2012 roku, planuje "ślub tysiąclecia".

 • Joanna Krupa wyszła za mąż

  Joanna Krupa jest już mężatką. Modelka i jej wybranek, biznesmen Romain Zago wymienili obrączki w romantycznej scenerii zachodzącego kalifornijskiego słońca.

 • Kulisy ślubu Joanny Krupy

  To w tym programie Joanna Krupa powiedziała sakramentalne "tak".

 • Kto na ślubnym kobiercu?

  Sezon na śluby gwiazd można uznać za rozpoczęty. Po tylu wystawnych ceremoniach, które już za nami, pojawia się pytanie: kto następny?

Wideo na temat: plotki roku joanna krupa
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Obywatel roku

  Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.