• Informacje na temat:

  plotki torbicka

Artykuły na temat: plotki torbicka
 • Nie milkną plotki o przejściu Grażyny Torbickiej do TVN!

  Coraz głośniej o tym, że 56-letnia gwiazda telewizji po latach pracy na Woronicza przechodzi do konkurencji! Propozycję miał jej złożyć wszechwładny dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Ulubienica widzów, autorka znakomitego cyklu "Kocham kino" miałaby prowadzić autorski program w TVN. Plotki o jej transferze pojawiły się już na jesieni ub.r., gdy Grażyna Torbicka pojawiła się na dorocznym...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  Nie cichną plotki na temat transferu Grażyny Torbickiej (56 l.) do stacji TVN. Dziennikarka miałaby zastąpić tam... "ekspertkę od Grotowskiego" Ankę Wendzikowską.

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.

 • Grażyna Torbicka: Sensacyjne zmiany w jej życiu?!

  Tygodnik "Życie na Gorąco" sugeruje, że Grażyna Torbicka (56 l.) niebawem przewróci swoje życie o 180 stopni!

 • Grażyna Torbicka odchodzi z TVP?! "Sama zdecydowała o porzuceniu pracy"

  Grażyna Torbicka (56 l.) już niebawem może pożegnać się z gmachem przy Woronicza. Powód? Konflikt z nowymi władzami TVP!

 • Grażyna Torbicka podjęła odważną decyzję

  Grażyna Torbicka (54 l.) coraz częściej widywana jest w Otwocku. Odwiedza tam pracującego męża, profesora Adama Torbickiego. Krążą plotki, że para planuje wyprowadzić się na stałe ze stolicy.

 • Torbicka otworzy Euro 2012?

  Grażyna Torbicka (52 l.) nie należy do osób, które lubią eksperymenty. Jednak ten może być kuszący. Choćby ze względu na jej tatę, wybitnego działacza sportowego.

 • Krystyna Loska była gwiazdą telewizji. Dziś pobiera głodową emeryturę

  Grażynkę, ale mieszkam u siebie i cenię sobie to, że jestem samodzielna" - stawia sprawę jasno. Grażyna Torbicka nie matkuje mamie. "Nie ma mowy! - śmieje się. - Mama na to nie pozwoli, jest(...) programy dwóch kanałów telewizyjnych". Nie wszystkim się to podobało. Krążyły plotki, że Loska miała niewidomą matkę i na wizji spoza kadru czyta pismem Braille’a, systematycznie nasyłano też na nią...

 • Barbara Kurdej-Szatan okrzyknięta jedną z "najcenniejszych" polskich gwiazd! Jest już milionerką?

  Anna Lewandowska, Grażyna Torbicka czy Małgorzata Kożuchowska.  "Basia powinna być pierwsza, bo ma coś niesłychanie cennego: wrodzony wdzięk. Niekontrowersyjna, naturalna, sympatyczna i postrzegana(...) nam wyraźnie wzruszona Barbara. Po ogłoszeniu rankingu pojawiły się też plotki, że aktorka musi spać na pieniądzach. Gwiazda zapewniła nas jednak, że informacje o jej zarobkach są mocno...

Wideo na temat: plotki torbicka
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...