• Informacje na temat:

  plotki z życia gwiazd hollywood

Artykuły na temat: plotki z życia gwiazd hollywood
 • Gregory Peck: Krążyły plotki o jego romansach

  ...rodziców nie trwało długo. Bunny Mae, pełna życia lokalna piękność, dusiła się z Gregorym Peckiem seniorem, skrupulatnym i nieco nudnym chemikiem i aptekarzem. Kiedy w 1916 r. przyszedł na świat ich(...) uniwersytecie. "Tak naprawdę nabawiłem się jej na kursie tańca towarzyskiego, ale goście z Hollywood nie uważali, że to wystarczająco męskie. Od lat usiłuję sprostować tę historię" - wzdychał Gregory Peck...

 • Tomasz Kot u boku gwiazd Hollywood

  Kot rozpoczął zdjęcia do międzynarodowej produkcji, w której wystąpi u boku hollywoodzkich gwiazd.

 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  ..."U nas goście mogą być tacy, jacy są naprawdę" - twierdzą gwiazdy, które podczas kwarantanny spontanicznie zaczęły robić własne programy na Instagramie. W rozmowie z PAP Life Agata Młynarska, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i Rafał Zawierucha opowiadają o fenomenie show stworzonego na czas domowej izolacji i o tym, jak rozwiną wymyślone przez nich formaty, gdy kwarantanna się skończy.

 • Najbardziej pożądany singiel w Hollywood

  Aktor Leonardo DiCaprio jest jednym z najbardziej pożądanych singli w Hollywood. Gwiazdor w jednym z wywiadów zdradza, jakiej kobiety szuka.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Gwiazdy pozywają Google... o 100 milionów dolarów

  Gwiazdy Hollywood, których nagie zdjęcia wyciekły ostatnio do sieci, pozywają Google, że nie zrobił wystarczająco dużo, aby zatrzymać cały proceder. Jennifer Lawrence, Rihanna, Kate Upton i Kirsten Dunst chcą 100 milionów dolarów od internetowego giganta.

 • Gwiazdy w nowym filmie Coenów

  Bracia Coen szykują film o złotej erze Hollywood zatytułowany "Hail, Caesar!". Trwa proces kompletowania obsady, ale już teraz widać, że będzie ona imponująca.

 • Hollywood przegrywa z serialami

  Hollywoodzkie superprodukcje coraz częściej muszą ustępować miejsca amerykańskim serialom. To właśnie one stają się ostatnio najważniejszym towarem eksportowym amerykańskiej kinematografii.

 • Ingrid Bergman: Szwedzki dar Hollywood

  ..."Szwedzki dar dla Hollywood" - pisała prasa o Ingrid Bergman, laureatce trzech Oscarów, pamiętnej Ilsie z "Casablanki". W środę przypada 30. rocznica śmierci aktorki.

 • Ranking upadłych gwiazd

  Kiedy hollywoodzkie gwiazdy spadają z firmamentu, robią to z hukiem. Kogo w tym roku najbardziej zabolał upadek z wysoka? Komu tylko podwinęła się noga, przewrócił na chwilę, otrzepał z plotek i powstał silniejszy? Kto zaś sukcesywnie stacza się po równi pochyłej? Sprawdźcie, znaleźliśmy wszystkich.