• Informacje na temat:

  płyta ashley

Artykuły na temat: płyta ashley
 • Ashley Roberts broni The Pussycat Dolls. "Przestańcie nazywać nas prostytutkami"

  Członkini The Pussycat Dolls, Ashley Roberts w mocnych słowach skomentowała wszystkich głosy oburzenia na zbyt seksowne występy The Pussycat Dolls.

 • Ashley Tisdale powraca: Zobacz gorący teledysk gwiazdy Disneya ("Love Me or Let Me Go")

  Ashley Tisdale - była gwiazda Disneya, po 10 latach przerwy zapowiedziała wydanie nowej płyty. Jej przedsmakiem jest teledysk "Love Me or Let Me Go". Zobacz, jak wokalistka prezentuje się w klimatycznym, intymnym nagraniu.

 • Płyta Waxahatchee "Out in the Storm" już w sprzedaży

  ...14 lipca ukazała się nowa płyta Katie Crutchfield występującej jako Waxahatchee. Wydawnictwo nosi tytuł "Out in the Storm". Z nowym materiałem artystka pojawi się w Polsce na gdańskim festiwalu Soundrive.

 • X-Press-2: To jest płyta house

  X Press 2 to angielskie trio, które na początku lat 90. założyli DJ-e Rocky, Diesel i Ashley Beedle. I choć mają na swoim koncie kilka przebojów to jednak największy sukces przyniósł im promujący w 2002 roku płytę "Muzikizum" singel "Lazy", w którym gościnnie zaśpiewał David Byrne, niegdyś lider i wokalista amerykańskiej grupy Talking Heads. Cała płyta, co może zaskoczyć wiele osób, zdecydowanie...

 • Halsey powraca z płytą "Manic": Od bezdomności do światowej sławy

  ...tekst utworu "You Should Be Sad" w serwisie Teksciory.pl! Od bezdomności do wielkiej sławy Od debiutu w 2015 roku Halsey (a właściwie Ashley Nicolette Frangipane ) zdążyła zgromadzić ponad 23

 • James Franco nagrał płytę

  ...sposób także do oprawy graficznej swego muzycznego dzieła. Aktor zaprosił koleżanki z branży, byłe gwiazdy Disneya - Selenę Gomez, Vanessę Hudgens, Ashley Benson i Rachel Korine, by pozowały na okładkę...

 • Nowa płyta Cheryl ukróci plotki o rozstaniu z Liamem Payne'em?

  Jesienią ma się ukazać nowa solowa płyta Cheryl, niegdyś wokalistki Girls Aloud. Będzie to jej pierwszy materiał po tym, jak urodziła syna.

 • Kontrowersyjna kariera pasierba Roda Stewarta

  Ashley Hamilton, pasierb szkockiego wokalisty Roda Stewarta, do tej pory znany jako aktor, postanowił rozpocząć karierę muzyczną. Jego debiutancka płyta jest już gotowa, w jej powstaniu wziął udział szereg gwiazd pierwszego formatu, a całość jest podobno mocno kontrowersyjna.

 • Złamane serce 24-latki

  Muzyka sposobem na złamane serce? Znana z popularnej serii "High School Musical" wokalistka Ashley Tisdale twierdzi, że zdecydowane tak, a jej singel "It's Alright, It's OK" to jej zdaniem swoisty hymn o rozstaniu.

 • "House dla luzaków"

  X Press 2 to angielskie trio, które na początku lat 90. założyli DJs Rocky, Diesel i Ashley Beedle. Mają na koncie tak wielkie house'owe przeboje, jak "Muzik X-Press" czy "London X-Press". Jednak największy sukces przyniósł im promujący w 2002 roku płytę "Muzikizum" singel "Lazy", w którym gościnnie zaśpiewał David Byrne, niegdyś lider i wokalista amerykańskiej grupy Talking Heads. Z okazji...