• Informacje na temat:

  płyta candy

Artykuły na temat: płyta candy
 • Ewa Farna bohaterką Viva Comet 2011 (Zdjęcia!)

  ...ostatnia zdobyła statuetki w kategorii Charts Award, Teledysk, Image Roku i Płyta Roku. Robert M został nagrodzony przez widzów stacji Viva Comet za Debiut Roku, Dzwonek Roku oraz przyznano mu tytuł(...) w rozentuzjazmowany tłum. Specjalne nagrody wręczono Candy Girl i Agustinowi Egurroli oraz rumuńskiej piosenkarce o pseudonimie artystycznym Inna. Podczas rozdania nagród na scenie Viva Comet wystąpili...

 • Candy Girl: Romantyczna i spokojna

  Prawdopodobnie na wiosnę 2015 roku nową płytę wyda Candy Girl. Wokalistka zapowiada, że nowy materiał będzie się różnił od dotychczasowych produkcji.

 • Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  Lipki ze słowami Andrzeja Mogielnickiego. Przypomnijmy, że piosenkę tę ostatnio Izabela Trojanowska śpiewała w Sopocie w 2009 roku w duecie z Candy Girl - piosenkarką młodego pokolenia, która właśnie...

 • AC/DC: Posłuchaj "Play Ball"

  Grupa AC/DC zaprezentowała premierowo nowy utwór "Play Ball", który zapowiada nadchodzący album "Rock or Bust".

 • Madonna szykuje nowy album

  ...ludzi do współpracy" - oznajmiła gwiazda. Dotychczasową dyskografię Madonny zamyka album "Hard Candy" z 2008 roku, nagrany m.in. we współpracy z Timbalandem, Pharrellem Williamsem i Justinem Timberlakiem.

 • Scarlett Johansson zakłada zespół z Este Haim

  The Singles - tak nazywa się nowa grupa, dowodzona przez aktorkę Scarlett Johansson i Este Haim z zespołu Haim.

 • Beata Kozidrak: Spełnione życie rodzinne, miłość i seks

  ...gitarze w zespole "Cate Likes Candy"). A to bardzo łączy.  Jak spędza pani wolny czas? B.K.: - Jedziemy z Andrzejem do Hiszpanii i zwyczajnie odpoczywamy. Nie myślę wtedy o niczym, resetuję umysł...

 • "Szalona" Candy Girl

  Na naszych stronach możecie posłuchać polskiej wersji piosenki "Crazy" Candy Girl.

 • Candy Girl szuka chłopaka

  Candy Girl prezentuje swój najnowszy teledysk "Crazy". Utwór promuje drugi studyjny album wokalistki zatytułowany "Crazy - Między jawą a snem".

 • Candy już nie jest dziewczynką: "Między jawą a snem"

  Pod koniec października ukaże się podwójny album "Między jawą a snem" sygnowany pseudonimem Candy, wcześniej znanej jako Candy Girl. Na nowej płycie wokalistka prezentuje dwa różne oblicza.

Wideo na temat: płyta candy
 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.