• Informacje na temat:

  płyta michaela jacksona

Artykuły na temat: płyta michaela jacksona
 • Taneczny Michael Jackson (nowa płyta "Scream")

  ...29 września do sklepów trafi płyta "Scream" złożona z samych tanecznych przebojów Michaela Jacksona.

 • Michael Jackson: "Thriller" w liczbach

  Z okazji 35. rocznicy premiery płyty "Thriller" Michael Jacksona przygotowaliśmy kilka ciekawostek na temat bestsellera wszech czasów.

 • Mija 40 lat od premiery albumu "Off The Wall" Michaela Jacksona

  Wydany 40 lat temu album "Off The Wall" Michaela Jacksona uważany jest za przełomowy punkt w karierze legendarnego wokalisty.

 • Nowa płyta Michaela Jacksona "Xscape" w maju

  Niezwykła wiadomość dla wielbicieli Michaela Jacksona! 13 maja światło dzienne ujrzy płyta "Xscape", zawierająca osiem niepublikowanych wcześniej piosenek Króla Popu. Utwory zostały zmiksowanych przez topowych producentów.

 • Klapa Michaela Jacksona

  Wygląda na to, że Amerykanie nie kochają już Michaela Jacksona. Tydzień po premierze składankowa płyta "The Essential Michael Jackson" sprzedała się w zaledwie 8 tysiącach egzemplarzy. Nic dziwnego, że wokalista poważnie rozważa wyprowadzkę do Europy.

 • Box Michaela Jacksona

  W listopadzie ukaże się box podsumowujący dotychczasową karierę Michaela Jacksona. Wydawnictwo ma zawierać w sumie 57 piosenek, wśród których znajdą się wcześniej niepublikowane utwory piosenkarza.

 • Pewny Michael Jackson

  ...piosenkami, wydawnictwo zawierać będzie remiksy przebojów Michaela Jacksona autorstwa Kanye Westa, Akona i Will.I.Ama. Na nowym "Thrillerze" znajdą się także niepublikowane wcześniej piosenki "Jacko(...) i produkcja piosenki to zasługa samego Michaela Jacksona. Z innych rarytasów znajdujących się na wydawnictwie należy wspomnieć o wersji demo "Billie Jean" i trudno dostępnych piosenkach "Someone In The...

 • Kim Wilde o Michaelu Jacksonie: Show-biznes go wyniszczał

  Kim Wilde, która w latach 80. podbijała listy przebojów, przyznała, że obserwacja życia i kariery Michaela Jacksona była jednym z powodów przerwania przez nią kariery muzycznej.

 • "Atmasfera Tribute to Michael Jackson": Ania Dąbrowska, Kasia Cerekwicka i Kuba Badach

  ...kierownictwem Jacka Piskorza , który to objął kierownictwo muzyczne nad całym wydarzeniem. Twórcy przygotowali specjalne aranżacje takich przebojów Michaela Jacksona , jak m.in. "Man in the Mirror", "Thriller", "Black or White" czy "Billie Jean". Bilety: Płyta stojące: 69 zł - normalny / 51 zł - ulgowy Trybuna siedzące: 89 zł - normalny / 66 zł - ulgowy Golden Circle płyta stojące: 119 zł...

 • Jeszcze więcej Michaela Jacksona

  Pośmiertnie wydany album "Michael", z niepublikowanymi wcześniej utworami Króla Popu, zawiera tylko część archiwalnego materiału Michaela Jacksona. Fani mogą spodziewać się kolejnych płyt z utworami zmarłego artysty.