• Informacje na temat:

  płyta zwyciężczyni

Artykuły na temat: płyta zwyciężczyni
 • Eurowizja: Teledysk zwyciężczyni

  Greczynka Helena Paparizou, zwyciężczyni tegorocznego konkursu Eurowizji, wyda na początku lipca album "My Number One". Piosenkarce wróży się karierę podobną do tej, jaką rozpoczęła w 1988 roku Celine Dion, wygrywając konkurs Eurowizji. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać najnowszy teledysk pięknej Greczynki.

 • Maria Isabel: Jak dziś wygląda zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci z 2004 roku?

  Eurowizją do sprzedaży trafił debiutancki album Isabel pt. "¡No me toques las palmas que me conozco!". Płyta cieszyła się sporą popularnością, pokrywając się w Hiszpanii platyną. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się kolejna płyta Marii Isabel - "Numero 2". Ta sprzedała się w nakładzie ponad 200 tys. egzemplarzy i pokryła się podwójną platyną. W pewnym momencie działalności młoda...

 • Natalia Sikora zaczyna od końca: Nowa płyta "Ailatan"

  ...24 maja do sklepów trafi nowa płyta "Ailatan" Natalii Sikory, zwyciężczyni drugiej edycji programu "The Voice of Poland" (2013).

 • Roksana Węgiel o płycie, szkole i hejcie. "Debiut zabiera najwięcej czasu"

  ...7 czerwca ukazał się debiutancki album Roksany Węgiel. O pierwszej płycie zwyciężczyni Eurowizji Junior oraz o rożnych aspektach kariery w młodym wieku wokalistka opowiedziała Interii.

 • Klaudia Gawor – co dzieje się u zwyciężczyni "X Factor" 2013?

  Sukces wróżyła jej sama Edyta Górniak. W finale trzeciej edycji "X Factor" pokonała Grzegorza Hyżego i Wojciecha Ezzata. Po tym zwycięstwie Klaudia Gawor nie nagrała jednak od razu płyty twierdząc, że potrzebuje czasu i nie chce niczego robić pochopnie. Minęło już kilka lat, co teraz dzieje się u Klaudii i czy planuje robić karierę muzyczną?

 • Natalia Sikora już wydaje płytę

  ...3 czerwca ukaże się płyta zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Of Poland" Natalii Sikory zatytułowana "Zanim".

 • Oczekiwana płyta Liszowskiej

  ...poprzedniczki - Agnieszki Włodarczyk. Zwyciężczyni 1. edycji polsatowskiego show nie spieszyła się bowiem z nagraniem solowego krążka, który ukazał się dopiero przed finałem kolejnej edycji, kiedy cała uwaga(...) planuje, by na płycie znalazły się zarówno ballady jak i szybkie kawałki - zapowiada się więc płyta o różnorodnym zabarwieniu, ukazująca obie strony artystki.

 • Kelly Clarkson, zwyciężczyni pierwszej edycji amerykańskiego "Idola", jest już myślami przy drugiej płycie. Pochodząca z Teksasu wokalistka ma na koncie album "Thankful" i jest jedną z rywalek Alicji "Alex" Janosz, w wyścigu o tytuł "Światowego Idola".

 • Wspólna płyta finalistów "Idola"

  Ostatecznie 5 sierpnia ukaże się kompilacyjna płyta podsumowująca kilkumiesięczne poszukiwanie polskiego idola. Trafi na nią 11 piosenek, które wykona finałowa dziesiątka uczestników polskiej edycji programu "Idol". Pilotem płyty będzie singel z utworem "Może się wydawać...". Jego radio wa premiera zapowiedziana jest na 12 lipca.

 • Alicja Janosz w studiu - będzie płyta!

  ...roku, a każda kolejna pojawiała się i ewoluowała bez zewnętrznych nacisków i ingerencji wydawców, co było dla zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" sprawą priorytetową podczas realizacji nagrań. "Miałam(...), dlatego mam ogromną nadzieję, że ta płyta przyniesie dużo radości i wzruszeń nie tylko nam" - liczy 25-letnia wokalistka. Zobacz Alicję Janosz z zespołem HooDoo Band: Zobacz teledysk do...

Zdjęcia na temat: płyta zwyciężczyni