• Informacje na temat:

  płyty ashley

Artykuły na temat: płyty ashley
 • Górniak rozpoczęła, mając zaledwie 16 lat. Popularność przyniósł jej musical "Metro", konkurs Eurowizji w 1994 roku i debiutancki album "Dotyk". Od tego czasu wydaje płyty nie tylko w swoim ojczystym(...), Joey Lawrence, Vincent Pastore , John Ratzenberger, Cameron Mathison, Jason Taylor, Jeffrey Ross, Cody Linley, Lawrence Taylor, Ashley Hamilton i Aidan Turner. Jej największym sukcesem było zajęcie...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Bogaty Harry Potter

  Daniel Radcliffe, bohater filmów o przygodach Harry'ego Pottera , dołączył do grona najbogatszych nastolatków świata. W zestawieniu sporządzonym przez amerykańską sieć telewizyjną E!,, angielski aktor zajął drugą pozycję. W rywalizacji uległ tylko 18-letnim bliźniaczkom Mary-Kate i Ashley Olsen ( "Mary-Kate i Ashley: Wyzwanie" ).

 • Robbie Williams ukradł piosenkę?

  Ashley Hamilton, pasierb Roda Stewarta, zamierza pozwać do sądu Robbiego Williamsa. Twierdzi on, że były wokalista Take That bezprawnie wykorzystał ich wspólny utwór "She's Madonna" na swojej nowej płycie "Rudebox" (premiera w październiku).

 • Gwiazda "High School Musical" elfią agentką

  Znawcy kina rozpoznają w niej przemądrzałą prymuskę z "Donnie Darko", a miłośnicy seriali zidentyfikują jako piękność z "Synów Anarchii". Jednak dla milionów nastolatków Ashley Tisdale na zawsze pozostanie słodką i nieco rozpuszczoną Sharpay Evans z "High School Musical". Dziś utalentowana piosenkarka, gwiazda Disneya i koleżanka Miley Cyrus powraca do kin w ponadczasowej komedii gwiazdkowej

 • James Franco nagrał płytę

  Gwiazdor Hollywood James Franco ("127 godzin") dołącza do grona muzykujących aktorów. Debiutancki krążek jego zespołu Daddy zwiastuje nagranie "Love In The Old Days", które swoją premierę miało 25. września.

 • Na pożarcie Biomechanical

  Brytyjska prog / heavy / thrashmetalowa grupa Biomechanical po raz kolejny przełożyła premierę nowej płyty "Cannibalised". Album ma się ukazać w lutym 2008 roku.

 • Natalia Safran: Posłuchaj debiutu

  W dniu sklepowej premiery (poniedziałek 7 listopada) w serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać płyty "High Noon", którą debiutuje Natalia Safran, Polka mieszkająca na stałe w USA.

 • Natalia Safran, czyli Polka z Hollywood

  7 listopada albumem "High Noon" zadebiutuje Natalia Safran, Polka mieszkająca na stałe w USA, która w serwisie Sellaband w ciągu kilku miesięcy zebrała 50 tys. dolarów potrzebnych do wydania płyty.

 • Alanis Morissette: Wiosenny chaos

  Nowy album Alanis Morissette, "So Called Chaos", ukaże się w połowie kwietnia. Na pierwszy singel promujący to wydawnictwo wybrano utwór "Everything". Kanadyjska wokalistka wkrótce zagra w filmie o życiu Cole Portera.