• Informacje na temat:

  płyty britney

Artykuły na temat: płyty britney
 • Jak wygląda teraz "polska Britney Spears"?! Co się stało z Mają Kraft?!

  Zaczęła od kariery muzycznej w Polsce, dziś mieszka w Miami i pozuje w luksusowych apartamentach. Jak potoczyło się życie Mai Kraft, a właściwie Natalii Gryczyńskiej? Czym zajmuje się teraz dziewczyna z Poznania, która 20 lat temu została okrzyknięta „polską Britney Spears”?

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Wielki powrót Britney!

  Britney Spears dużo czasu kazała czekać na swoją nową płytę. Ostatnimi czasy skupiała się głównie na skandalach wokół swojej osoby i nie pozwalała napisał o sobie nic, co nie zawierałoby chociaż maleńskiego pejoratywnego pierwiastka.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Doda zdradza szczegóły nowej płyty

  ...jest zafascynowana: Britney Spears, The Ting Tings oraz The Chemical Brothers. - Mam nadzieję, że Wam się spodoba - dodaje.

 • Iggy Azalea i Britney Spears razem na płycie?

  Australijska raperka Iggy Azalea zdradziła, że na jej drugiej płycie pojawi się amerykańska wokalistka Britney Spears.

 • Kondrat, Wojewódzki, Bohosiewicz, Rozenek, Cichopek - co robią poza sceną i ekranem?

  ...spróbować swoich sił w prowadzeniu biznesu. Nie każdy wie, że pod nazwą zespołu funkcjonuje również marka zajmująca się sprzedażą gadżetów. W sklepie internetowym Behemoth można kupić nie tylko płyty zespołu(...) stara się również pomnażać były mąż Britney Spears. W 2011 roku kupił udziały w upadającym serwisie MySpace. Jeden z pierwszych portali społecznościowych dotkliwie odczuł sukces konkurencyjnego...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Doda w desperacji wyjeżdża do Stanów!

  Od tygodni media huczą o głębokim kryzysie, w jakim pogrążyła się najbardziej wygadana polska wokalistka. Od premiery płyty "Siedem pokus głównych" minęły dopiero trzy miesiące, a projekt już został(...) 60 tancerzy z zespołu Britney Spears, choreografa Beyonce i rekordowym budżecie na produkcję. Prawda czy plotka? I kto na to wyłoży pieniądze?

 • Giorgio Moroder "Right Here, Right Now": Powrót po 30 latach i singel z Kylie Minogue

  Zaskakujące duety będą ozdobą nadchodzącej płyty włoskiego producenta Gorgio Morodera. Na pierwszy ogień słuchacze otrzymali singel z Kylie Minogue.