• Informacje na temat:

  płyty chylińskiej

Artykuły na temat: płyty chylińskiej
 • Agnieszka Chylińska i jej "Schiza": Zobacz teledysk

  Poniżej możecie zobaczyć czarno-biały teledysk do piosenki "Schiza" Agnieszki Chylińskiej.

 • Hej Fest 2019: Agnieszka Chylińska w Szczawnicy

  ...rozpoczęły dwa utwory z debiutanckiej płyty O.N.A. - "Znalazłam" oraz "Drzwi" - a w dalszej części pojawiły się największe przeboje z 25-letniej kariery Chylińskiej. Prawie półtoragodzinny koncert(...) muzyki rockandrollowej. Na placu przed koleją Palenica frekwencja stale rosła, a pod sceną pojawiło się mnóstwo fanów Agnieszki Chylińskiej . Artystka, pojawiająca się już po raz drugi na Hej Fest...

 • Wspomnienia Chylińskiej

  Chylińskiej oraz co przyciągała artystkę przed ekran telewizora. Zapraszamy serdecznie już w piątek o godzinie 15:00 do stacji RMF Pop&Colors . Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach INTERIA.PL. Czytaj także: Dlaczego Chylińska się zmieniła? Chylińska zakłada róż - recenzja płyty "Modern Rocking"

 • Chylińska chwali... September

  Znana z zespołu O.N.A. kontrowersyjna piosenkarka nagrywa nowy album. Według zapowiedzi, płyta będzie różniła się od dokonań pierwszego zespołu Chylińskiej czy jej solowej płyty. Wraz z Agnieszką nad(...) swych dni. Gdybym teraz próbowała się wbić w tamten wizerunek, kłamałabym. Bo we mnie nie ma już tamtej negacji wszystkich i wszystkiego, uspokoiłam się". Na "uspokojenie się" Agnieszki Chylińskiej miały...

 • Chylińska ujawnia okładkę

  Poznaliśmy okładkę nowej płyty Agnieszki Chylińskiej, "Modern Rocking". Przy tej płycie wokalistka współpracowała z Planem B, duetem producentów znanych z Sistars.

 • Chylińska już platynowa!

  Taneczny album "Modern Rocking" Agnieszki Chylińskiej po trzech tygodniach od premiery uzyskał status Platynowej płyty (ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy).

 • "Foch" Chylińskiej. Sprawdź!

  Po "Nie mogę Cię zapomnieć" w sieci pojawiły się kolejne numery Agnieszki Chylińskiej z jej nowej, tanecznej płyty "Modern Rocking" - "Niebo" i "Foch".

 • Chylińska gromi koleżanki!

  ..., a Kayah tylko 10%. W sondzie wzięło udział ponad 11 tys. internautów. Nowe wydawnictwo Agnieszki Chylińskiej budzi ogromne kontrowersje, ponieważ odeszła ona od rockowych brzmień na rzecz popowych(...) rozwój artystyczny" - uważa wokalistka. Mimo pojawiających się tu i ówdzie krytycznych głosów album "Modern Rocking" okazał się komercyjnym sukcesem i pokrył się platyną. Piosenki z tej płyty wokalistka...

 • Chylińska: Trochę więcej

  Od poniedziałku do piątku po godz. 18:00 w RMF FM będziecie mogli usłyszeć trochę więcej na temat nowej, zaskakującej płyty Agnieszki Chylińskiej. Klip do utworu "Nie mogę Cię zapomnieć" błyskawicznie wskoczył na 1. miejsce najczęściej odtwarzanych w INTERIA.PL!

 • Chylińska: Teraz "Zmysłowa"

  Po "Winnej" i "Niczyjej" nadchodzi czas na "Zmysłową". We wrześniu do rozgłośni radio wych trafi kolejny singel z debiutanckiej płyty zespołu Agnieszki Chylińskiej, byłej wokalistki grupy O.N.A.