• Informacje na temat:

  płyty kelly

Artykuły na temat: płyty kelly
 • Kelly Rowland roztrwoniła gigantyczny majątek. "Straciłam prawie wszystko"

  Kelly Rowland przyznała, że prawie wszystkie pieniądze jakie zarobiła w trakcie szczytu swojej kariery, roztrwoniła kupując drogie rzeczy. Wokalistka dodała, że robiła to, aby nadążać za innymi gwiazdami.

 • The Kelly Family: Dorosłe dzieci

  W latach 90-tych ludzie dzielili się na tych którzy kochali Kelly Family i tych, którzy tego zespołu szczerze nienawidzili. Wtedy to grupa wydała swój najpopularniejszy w historii album, "Over the Hump". Po 12 latach przerwy muzycy wrócili na scenę. Pretekstem do tego jest wydanie nowej płyty "We Got Love". Nowej, na którą składają się jednak zaaranżowane na nowo największe przeboje, za wyjątkiem...

 • The Kelly Family: Podaruj życie

  Na początku kwietnia trzy koncerty w Polsce da grupa The Kelly Family, która święciła triumfy w latach 90. Przed występami będzie można spotkać się z muzykami.

 • "Surviving R. Kelly": R. Kelly w końcu się doigrał. Tylko dlaczego tak późno?

  ...7 lutego polscy widzowie będą mogli zobaczyć dokument "Surviving R. Kelly" ("R. Kelly: wszystkie jego ofiary"). Szokująca produkcja wstrząsnęła Stanami Zjednoczonymi. Jednak wielu komentatorów zastanawia się, dlaczego dopiero ona sprawiła, że o wszystkich skandalach Kelly'ego przypomnieli sobie m.in. jego koledzy z branży muzycznej.

 • The Kelly Family: Jedyny koncert w Polsce w 2020 r.

  ...14 lutego 2020 r. w Tauron Arenie Kraków odbędzie się jedyny polski koncert The Kelly Family.

 • Powrót The Kelly Family: Zobacz teledysk "Nanana"

  Ponad 250 tys. odsłon zaliczył już opublikowany 10 marca teledysk "Nanana" grupy The Kelly Family.

 • "Surviving R. Kelly": Burza wokół gwiazdora. Groził swoim ofiarom?

  Od dłuższego czasu ciemne chmury zbierają się nad amerykańskim wokalistą i producentem muzycznym R. Kellym. Gwiazdor przez lata miał wykorzystywać seksualnie czarnoskóre kobiety, m.in. nieletnie. Ofiary jego nadużyć postanowiły w końcu przerwać milczenie i publicznie opowiedzieć o wyrządzonych krzywdach. Stało się to podstawą do nakręcenie głośnego dokumentu "Surviving R. Kelly". Do mediów...

 • Wściekła Kelly Clarkson

  Ballada "Already Gone" promowana jest wbrew Kelly Clarkson, która ten utwór wykonuje.

 • Kelly Rowland - sukces to jej przeznaczenie?

  Kelly Rowland mocno zaznaczyła swoja obecność w świecie kobiecego popu. Odnosiła sukcesy zarówno z kultowym zespołem Destiny's Child, jak w twórczości solowej. Wokalistka 11 lutego kończy 35 lat. Jak wyglądała jej kariera i co robi teraz?

 • R. Kelly: Kariera w cieniu głośnego procesu

  W latach 90., m.in. za sprawą przeboju "I Believe I Can Fly”, znalazł się na szczycie. Pasma jego komercyjnych sukcesów nie zatrzymał nawet głośny proces, w którym R. Kelly był oskarżony o seks z nieletnimi i posiadanie materiałów pedofilskich. W tym roku gwiazdor świętuje 50. urodziny.