• Informacje na temat:

  płyty zatytułowanej

Artykuły na temat: płyty zatytułowanej
 • Odwiedza więzienia z własnym recitalem

  ...zainteresował się wiele lat temu, gdy dostał od kolegi pracującego u bogatego Ukraińca płytę z - jak mu się wtedy wydawało - dziwną muzyką... - Po dwóch latach stwierdziłem, że słucham wyłącznie tej płyty(...). Kiedyś przypadkiem zagrałem w więzieniu w Gdańsku i poczułem, że to jest to. Zrozumiałem, że mam tym ludziom coś do powiedzenia - opowiadał w wywiadzie tuż po wydaniu swojej debiutanckiej płyty...

 • Pink Floyd "The Endless River": Kolejne szczegóły płyty!

  Ujawniona została lista utworów i dwa fragmenty z pierwszej od 20 lat płyty zespołu Pink Floyd, zatytułowanej "The Endless River". Wokalista i gitarzysta David Gilmour wyjaśnił także motywy stojące za wydaniem tego albumu.

 • Górniak z Wiśniewskim?

  Już jutro premiera najnowszej płyty Edyty Górniak (35 l.) zatytułowanej "EKG". Prawdziwe EKG fanom Górniak będzie z pewnością potrzebne, gdy dowiedzą się, kto pomagał jej w nagraniu albumu.

 • Nico & Vinz "Black Star Elephant": Posłuchaj całej płyty!

  Tylko w Interii możecie przedpremierowo posłuchać debiutanckiego albumu norweskiego duetu Nico & Vinz. Płyta zatytułowana "Black Star Elephant" trafi do sprzedaży 6 października.

 • Kulisy śmierci Bogusława Meca

  ...z występów na scenie. Gdy więc tylko poczuł się lepiej, zaczął koncertować. Wydał także dwie płyty. Na tej drugiej, zatytułowanej "Duety" (m.in. z Justyną Steczkowską, Tatianą Okupnik i Anną Marią...

 • GrubSon "Holizm": Znamy datę premiery płyty

  "Holizm", bo tak będzie zatytułowany nowy krążek GrubSona, na półki sklepowe trafi 4 marca.

 • Niekiepsko śpiewa o życiu!

  O tym, że Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", jest świetnym aktorem, nikogo nie trzeba przekonywać. O tym, czy jest także dobrym wokalistą, każdy może przekonać się osobiście, słuchając jego debiutanckiej płyty zatytułowanej "Mam prawo... czasami... banalnie".

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Skrzynecka wydała płytę

  Chociaż dziś Skrzynecka kojarzona jest głównie z telewizją, wydanie nowej płyty wieńczy jej jubileusz dwudziestolecia pracy muzycznej. Na płycie znajduje się piętnaście premierowych utworów. Kasia(...) Tea" zapadnie głęboko w serce" - dodaje. Uroczysty koncert premierowy płyty odbędzie się 5. maja, na żywo, w warszawskim Teatrze Bajka. Zobacz występ Skrzyneckiej z Opola z 1990 roku:

 • Mark Knopfler: Poznaj szczegóły nowej płyty "Tracker"

  17 marca ukaże się kolejny solowy album Marka Knopflera. Płyta zatytułowana "Tracker" zawiera 11 nowych utworów.