• Informacje na temat:

  pobicie policjantów

Artykuły na temat: pobicie policjantów
 • Pobił matkę, zaatakował policjantów

  Znany z australijskiego zespołu The Vines wokalista Craig Nicholls został aresztowany pod zarzutem pobicia matki i napaści na policjantów.

 • The Weeknd pobił policjanta

  Wokalista został aresztowany w Las Vegas, po tym jak w trakcie szamotaniny miał uderzyć policjanta.

 • Jacek Braciak pobity przez policjanta

  Kłamstwa i niewierność w relacjach damsko-męskich mogą złamać nie tylko serce... ale i nos! Przekonał się o tym Jacek Braciak, gwiazdor nowej komedii Sławomira Kryńskiego - "Pokaż kotku, co masz w środku".

 • Pobił kobietę młotkiem

  ...została pobita młotkiem" - twierdzi jeden z policjantów. Bounty Killer, naprawdę Rodney Price, w jeszcze w tym tygodniu stanie przed sądem, gdzie odpowie za swój czyn. To nie pierwszy przypadek, gdy(...) partnerki i w obecności policjantów zaczął jej grozić. Ostatecznie dziewczyna Bounty Killer wycofała wszystkie zarzuty przeciwko artyście. Jak na razie nie wiadomo, czy kobieta, która zgłosiła się na...

 • Alec Baldwin przed sądem za pobicie Polaka na parkingu

  Alec Baldwin odpowiadał przed nowojorskim sądem za napaść na pochodzącego z Polski 49-letniego mężczyznę na jednym z parkingów na Manhattanie. Baldwin odmówił wypowiedzi dla mediów po przesłuchaniu.

 • Maciej Stuhr: Pobiłem życiowy rekord

  Podczas pracy nad tym filmem ustanowiłem życiowy rekord, jeśli chodzi o liczbę godzin spędzonych na planie. Dużo też biegałem - są sceny, w których biegnę przez niemal całą Bratysławę - opowiada Maciej Stuhr o roli w "Czerwonym Kapitanie" słowackiego reżysera Michala Kollara.

 • Koniec procesu w sprawie śmiertelnego pobicia nowohuckiego rapera Papuga. Kiedy zapadnie wyrok?

  Po ponad pięciu latach od śmiertelnego pobicia nowohuckiego rapera Papuga kończy się proces sprawców. Wyrok zostanie ogłoszony 19 listopada.

 • Bobby Brown został oskarżony o pobicie swej żony, Whitney Houston. Ona sama nie złożyła pozwu, uczynili to natomiast policjanci, którzy kilka dni temu znaleźli ją posiniaczoną w jej domu w okolicach Atlanty w stanie Georgia.

 • Syn wokalistki został pobity

  Syn słynnej wokalistki Arethy Franklin został dotkliwie pobity na stacji benzynowej w Detroit.

 • Oasis pobici w Monachium

  ..., że Gallagher stawiał podczas zatrzymania opór i pobił jednego z policjantów. Muzykowi ma zostać przedstawiony zarzut napaści na funkcjonariusza. Trzej muzycy, w tym Liam Gallagher i perkusista...

Zdjęcia na temat: pobicie policjantów
Wideo na temat: pobicie policjantów
 • Co w nowych odcinkach "Policjantek i policjantów"?

  Młoda dziewczyna oskarżona o kradzież w sklepie i… swojego dziecka. Afera z krasnalami ogrodowymi, napad na kantor i pobicie nastolatka. Ola wciąż ma pecha w życiu osobistym. Nowy tydzień z „Policjantkami i policjantami” zaczyna się w poniedziałek o godz. 19.00 w Czwórce.

 • "Policjanci i policjantki": odcinek 604

  Natalia i Miłosz jadą do kamienicy, w której jedna z mieszkanek znalazła na schodach pobitego, nieprzytomnego chłopaka. Najprawdopodobniej jest on pod wpływem narkotyków. Okazuje się, że poszkodowany to DJ i wraz z matką mieszka w budynku. Policjanci muszą ustalić, kto mógł go skatować. W tym celu postanawiają porozmawiać z sąsiadami. Wkrótce patrol 05 znajduje w piwnicy pobitego bezdomnego. Dwa podobne przypadki w jednym budynku w odstępie kilku godzin - co je łączy? W międzyczasie Natalia i...

 • "Policjantki i policjanci" Odcinek 591

  jest prostytutką, która chce wyłudzić od rodziny pieniądze. Sprawca czy ofiara - które z nich okłamuje policjantów? W ciągu dnia na komendę zgłasza się pracownica domu spokojnej starości. Informuje, że