• Informacje na temat:

  podobna do britney spears

Artykuły na temat: podobna do britney spears
 • Britney Spears zapomniała, gdzie występuje

  Britney Spears pomyliła miasto, w którym występowała i zamiast przywitać się z mieszkańcami Blackpool, przywitała publiczność z Birmingham.

 • Co się dzieje z Britney Spears? Jej fani są zaniepokojeni

  Choć Britney Spears wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, fani boją się o nią. W komentarzach pojawiają się rozpaczliwe apele.

 • Britney Spears pokryła całe ciało tatuażami. "Domagam się uwagi"

  Jakiś czas temu wokół Britney Spears wybuchło zamieszanie wywołane pogłoskami, że artystka przebywa w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli, a wszystkiemu...

 • Britney Spears śpiewa dla gejów

  Britney Spears, która promuje obecnie w Europie swój nowy singel "Me Against The Music", wystąpi w sobotę, 8 listopada w londyńskim lokalu o wymownej nazwie "G-A-Y Club". Organizatorzy koncertu zastrzegają, że pierwszeństwo przy zakupie biletów przysługiwać będzie stałym bywalcom klubu.

 • Britney Spears: Nie było plagiatu

  Britney Spears nie naruszyła niczyich praw autorskich w swoim utworze "What U See (Is What U Get)" - orzekł sąd. Wyrok ten z pewnością zmartwił dwóch kompozytorów z Filadelfii, Michaela Cottrilla i Lawrence'a Wnukowskiego, którzy wnieśli pozew przeciwko amerykańskiej gwieździe pop.

 • Yves Saint Laurent kusi Britney Spears

  Niedawno decyzję o wypuszczeniu na rynek własnej linii kosmetyków ogłosiła Christina Aguilera. Podobna szansa wejścia w świat mody otwiera się obecnie przed jej wielką konkurentką, Britney Spears. Z propozycją do nastoletniej Amerykanki zwróciła się bowiem słynna francuska firma Yves Saint Laurent.

 • Britney Spears: "Toxic" ulubionym teledyskiem wokalistki

  Britney Spears uznała seksowny klip do utworu "Toxic" za swój ulubiony.

 • Brytyjska BBC zastanawia się nad pozwaniem do sądu autora plotki o śmierci Britney Spears. Informacja taka pojawiła późnym wieczorem we wtorek, 12 czerwca. Jak twierdzą niektórzy, dotarła ona do stacji radio wej w Dallas, która jako pierwsza ją podała, w formie strony internetowej, łudząco przypominającej wiadomości firmowane znakiem BBC.

 • Britney Spears znów zakochana?

  Wprawdzie niedawno zapowiadała, że jest "naprawdę szczęśliwa" jako singelka, ale wszystko na to wskazuje, że Britney Spears spotyka się z Samem Asgharim, który towarzyszył jej w najnowszym teledysk "Slumber Party".

 • Britney Spears chwali się swoim ciałem i kreacjami

  O Britney Spears, zwłaszcza w tym roku, głośno jest przede wszystkim w związku z chorobą psychiczną i sprawa ojca, który sprawuje nad nią opiekę. Od jakiegoś już czasu wokalistka stara się na swoim Instagramie pokazać fanom, że radzi sobie jak najlepiej prezentując zdjęcia i filmy z treningów, wakacji czy z domu. Chwali się na nich nie tylko swoim wysportowanym ciałem, ale też kreacjami i stylem...

Zdjęcia na temat: podobna do britney spears
Wideo na temat: podobna do britney spears
 • Britney tandeciarą

  Britney Spears prezentuje swój nowy kolor włosów - średni blond z platynowymi pasemkami. Podobne odcienie możemy zobaczyć na co drugiej damskiej głowie.