• Informacje na temat:

  podobna sytuacja

Artykuły na temat: podobna sytuacja
 • Radosław Majdan pokazał brata! Są do siebie podobni?!

  Radosław Majdan (48 l.) niedawno został pierwszy raz ojcem i jest to dla niego powód do wielkiej radości i dumy. Nic dziwnego więc w tym, że chce pokazać małego Henryczka całej swojej rodzinie. Z tej okazji właśnie odwiedził go ostatnio brat z żoną i swoimi pociechami.

 • "Naginając reguły" : Wplątani w kulturę i konflikt pokoleń

  W innym zakątku świata dziewczyna w podobnej sytuacji trzasnęłaby zapewne drzwiami i poszła robić swoje. Bohaterką "Naginając reguły" jest jednak młoda Iranka. Tu rzeczy są bardziej skomplikowane.

 • Rodzeństwo gwiazd. Są do siebie podobni?

  Ich twarze zna każdy. Od lat obecni są na pierwszych stronach światowych lub polskich gazet. O ich wzlotach, upadkach i związkach rozpisują się media na całym świecie. W trudnych sytuacjach mogą liczyć na wsparcie najbliższych.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Dramatyczna sytuacja Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza! Ogłoszą upadłość?!

  To nie jest łatwy czas dla Nataszy Urbańskiej (42 l.) i Janusza Józefowicza (60 l.). Według najnowszych doniesień "Rewii" sytuacja finansowa pary wygląda o wiele gorzej, niż przypuszczano. Przyszłość Teatru Buffo wciąż stoi pod znakiem zapytania, a firmie aktorki grozi upadłość.

 • Recenzja Lady Gaga & Tony Bennett "Cheek to Cheek": Siedzi Gaga za nogawką

  Płyt z oldiesami znowu cała masa. Chwilę temu pisaliśmy o nowym albumie Barbry Streisand. Teraz z podobnym materiałem atakuje Lady Gaga wespół z... samym Tonym Bennettem.

 • Anna Powierza w fatalnej sytuacji finansowej! „Wiszę nad przepaścią”

  ...w przypadku wszystkich innych filmów i seriali. Jak się okazuje, sytuacja finansowa aktorki mocno się przez to skomplikowała. Gwiazda nie tylko nie zarabia, ale nie ma też oszczędności! "Przyznam szczerze(...)". "Prawda jest taka, że nie dostaję tylu propozycji, żeby mieć mocne zaplecze finansowe, które pozwoliłoby mi zabezpieczyć się na kilka miesięcy" - tłumaczy. Choć jej sytuacja jest naprawdę trudna...

 • "Night Moves" : Cicha woda

  Chociaż film Kelly Reichardt nie jest remakiem noszącego ten sam tytuł kryminału Arthura Penna, znanego w Polsce jako "W mroku nocy", to oba dzieła mają kilka punktów wspólnych. Przepełnia je podobny rodzaj napięcia, pozorny spokój, który jest niczym syrena alarmowa emitująca ultradźwięki.

 • Jacek Kopczyński wyjawił, jak odnajduje się w nowej sytuacji

  Jacek Kopczyński (48 l.) zdradził, jak zmieniło się jego i Patrycji Markowskiej (40 l.) życie po wyprowadzce ze stolicy.

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

Zdjęcia na temat: podobna sytuacja
Wideo na temat: podobna sytuacja
 • Korwin-Piotrowska o polskich aktorkach: Większość jest w tragicznej sytuacji

  aktorek jest w tragicznej sytuacji. Przestańmy opowiadać o polskim świecie filmowym przez pryzmat ścianki w magazynie, bo to jest bańka mydlana w połowie na kredyt i pożyczone ciuchy. Sytuacja

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • Węgrowska: Boję się o los artystów, aktorów i ludzi ze świata show-biznesu

  Wokalistka przyznaje, że trudno się jej odnaleźć w nowej sytuacji. Przez ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie może bowiem koncertować ani pracować w studiu nagraniowym. Iwona Węgrowska zdaje sobie jednak sprawę z powagi obecnej sytuacji i stosuje się do wszystkich zaleceń profilaktycznych. Ma nadzieję, że dzięki wsparciu najbliższych uda się jej przetrwać trudny czas. Martwi się jednak o osoby pozbawione podobnej pomocy.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: podobna sytuacja