• Informacje na temat:

  podstawowe zasady

Artykuły na temat: podstawowe zasady
 • Małgorzata Waremczuk i Karol Strasburger: Znamy podstawową zasadę bycia razem

  Małgorzata Weremczuk (34 l.) i Karol Strasburger (71 l.) od ponad roku mieszkają razem w podwarszawskim Konstancinie. Ostatnio para mocno przeżywała rozstanie - gospodarz "Familiady" wyjechał bowiem na kilka tygodni do Azji.

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • Karolina Szostak o efekcie jojo: Wiele razy podkreślałam, że akceptuję siebie

  Karolina Szostak (42 l.) schudła ponad 20 kg, przez 9 tygodni ściśle przestrzegając wszystkich zasad diety owocowo-warzywnej dr Dąbrowskiej. Jakie dziś ma podejście do swojej sylwetki?

 • Minionki wracają!

  Nie tylko dzieci kochają Minionki. Sprawiły to ich zabawne przygody, żarty i, cóż, gapowatość. Już 26 czerwca film "Minionki" zadebiutuje na ekranach polskich kin. Tymczasem zapraszamy na cykl minionkowych imprez.

 • "Barwy szczęścia": Agata i Paweł zostaną freeganami!

  .... Wolność, ekologia, zdrowie - to podstawowe wartości, jakimi kierują się w życiu freeganie potrafiący funkcjonować bez pieniędzy i stawiający na społeczność, hojność, współpracę i dzielenie się...

 • Eurowizja 2015: Izrael protestuje przeciwko piosence Węgier

  Ambasador Izraela na Węgrzech domaga się wycofania węgierskiej piosenki z Konkursu Eurowizji 2015. Chodzi o utwór "Wars for Nothing", który dotyczy konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

 • "Włosy Magdy Gessler szurały po garnkach"

  Szef lubelskiego sanepidu uważa, że Magda Gessler podczas wizyty w jednej z restauracji - na właścicielach której nie pozostawiła suchej nitki - złamała podstawowe zasady sanitarne.

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • Tak Agata Kornhauser-Duda pracuje w pałacu prezydenckim! Internauci zbulwersowani

  Podczas pięcioletniej kadencji prezydenta, Agata Kornhauser-Duda nie zabierała głosu w ważnych dla społeczeństwa sprawach. Największy żal do pierwszej damy mają kobiety, które zarzucają żonie prezydenta bierność i bezczynność, co do ustaw i projektów godzących w podstawowe zasady wolności kobiet.  Wygląda jednak na to, że specjaliści od wizerunku Andrzeja Dudy postanowili ocieplić wizerunek...

 • Zachwatowicz i Wajda doktorami h.c. Uniwersytetu Pedagogicznego

  Krystyna Zachwatowicz i Andrzej Wajda otrzymali w poniedziałek tytuły doktorów honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. - Znaczenia uhonorowanych dla wartości kultury polskiej, a i światowej, przecenić nie można - powiedział prof. Stanisław Sobolewski.

Wideo na temat: podstawowe zasady
 • "Pierwsza miłość": Kto pomoże Marysi w więzieniu?

  Do ekipy „Pierwszej miłości” dołącza nowa postać – recydywistka, Celina. W tej roli widzowie zobaczą Barbarę Lubos. Wbrew pierwszemu wrażeniu, Celina okaże się sympatyczną osobą, która postanowi pomóc Marysi odnaleźć się w więziennej codzienności. Pierwszą z podstawowych zasad, jaką postara się wpoić Domańskiej, jest całkowity zakaz „kablowania”. Nie ma donoszenia na współwięźniarki! „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

Dyskusje na temat: podstawowe zasady
 • Re: "Hoży doktorzy": Sam Lloyd umiera na raka!

  kto w tym portalu pracuje? Podstawowe zasady ortografii się kłaniają (przerzuty!!!) Ewa

 • Re: Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  I Ty masz sumienie byc dziecka matką chrzestną? zalosne, matka chrzestna ma wychowywac dziecko w wierze, a jaki Ty przyklad dajesz , łamiąc podstawowe zasady kosciola???Na Twoim miejscu bym sie nawet do tego nie przyznawal , ksiedza przekupisz Boga juz nie.

 • Re: "Złotopolscy": Grzegorz Komendarek: Smutna historia zapomnianej gwiazdy

  , za co wyrażam ubolewanie, przez co umknęła mojej uwadze istota Pani wypowiedzi. O Kancie już wspomniałem. Pani rodzinny dom, gdzie otrzymała Pani podstawowe wskazówki na przyszłe życie i zresztą(...) i zasady moralne. Czy myśli Pani, że tygrys zżerający małpę przejmuje się sumieniem i moralnością? Proszę powiedzieć, co Pani o tym sądzi.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  w tych wspaniałych fabrykach olewano podstawowe zasady BHP, zatruwano mocno środowisko, zatrudniano na lepszych stanowiskach tumanów z PZPR albo ZSMP? Dlaczego nic nie piszesz o tym, że ówczesna władza

 • Re: Adam zostaje wdowcem!

  Przecież ty przeczytales i tacy jak ty. hahaha - najciemniej pod latarnią. jaak mozna pisac artkol o serialu, kto to czyta (i oglada) - aha wiem chyba Ci na PO glosuja i w Polandii dzieki temu jest coraz lepiej. Swiat absurdu. Biedny mały człowieczku. żeby poznać przynajmniej podstawowe zasady swego ojczystego języka wystarczy parę klas szkoły podstawowej. Jak widać dla ciebie "prawdziwy

 • Kto zostanie szefem?

  Po DR nie stawiamy kropki! Kto pisał ten artykuł?! Po dr możemy postawić kropkę TYLKO WTEDY gdy słowo "doktor" odmienione jest przez przypadek, np. z doktorem Derekiem = z dr. Derekiem Kto jak kto, ale redaktorzy/autorzy artykułów powinni znać podstawowe zasady interpunkcji!!