• Informacje na temat:

  podsumowanie akcji

Artykuły na temat: podsumowanie akcji
 • "Na Wspólnej": Michał Jurkowski zwycięzcą II edycji Aktorskiego Diamentu!

  Ponad 600 zgłoszeń, kilkadziesiąt godzin nagrań i trzy etapy castingu – to imponujące podsumowanie II edycji „Aktorskiego Diamentu” – akcji serialu „Na Wspólnej” i redakcji „Dzień dobry TVN”. Po bardzo burzliwych obradach Jury castingu podjęło decyzję: zwycięzcą został Michał Jurkowski! 26-letni niedoszły hydraulik już wkrótce zadebiutuje na planie „Na Wspólnej”.

 • Maciej Zakościelny walczy z ogniem

  Już za kilka tygodni zobaczymy w Jedynce nowy serial - "Strażacy". Nie zabraknie w nim spektakularnych scen zmagań z żywiołem i oczywiście wątków miłosnych.

 • "Na dobre i na złe": Kolejny sezon za nami

  .... A co najważniejsze, dzięki tej akcji zebraliśmy prawie 300 tys. złotych dla małych pacjentów. To wielki sukces i wyraz zaufania widzów do naszego serialu i plejady najlepszych polskich aktorów, którzy...

 • "Ida" w kinach do końca kwietnia

  - "Idę" na polskich dużych ekranach można będzie oglądać tak długo, póki kina będą chciały ją grać; w tej chwili film jest "zabukowany" w kinach przynajmniej do końca kwietnia - powiedział Jacek Szumlas, szef firmy Solopan, zajmującej się dystrybucją "Idy".

 • Monika Zamachowska o związku ze Zbyszkiem: Bywa tak smutno, że nie chce się nic

  Poznali się wiele lat temu, gdy dziennikarka miała 17, a aktor 28 lat. Był wspólny spacer po wrocławskim parku Szczytnickim i pierwsza iskra miłości. Zbliżyli się do siebie jednak wiele lat później podczas wspólnego pobytu w Belize, dokąd pojechali w ramach akcji "SOS dla Świata".  W drodze powrotnej umówili się na kawę i... zakochali w sobie. Dla Moniki aktor poświęcił swoje trwające...

 • "Prawo Agaty": Finał 7. sezonu

  Kończy się 7. sezon serialu "Prawo Agaty". We wtorek, 26 maja, widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek tej serii. Jak zakończą się losy prawniczki Agaty Przybysz? Czy odnajdzie w końcu szczęście, o które tak długo walczyła?

 • Aleksandra Domańska na kacu w "Dzień dobry TVN". To nagranie jest hitem!

  ...perfekcyjne fotografie innych gwiazd. Była także inicjatorką akcji "Ciało bogini za nic się nie wini", na potrzeby której wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, z dumą prezentując światu swój...

 • Największe rozczarowania 2014 roku

  Megalomania U2, słabe albumy, kryzys w mainstreamie, strasznie drogie bilety na koncerty - eksperci serwisu Interia Muzyka wskazują największe rozczarowania mijających 12 miesięcy.

 • Gwiazdy po latach: "Wojna domowa"

  Jak wychować dzieci w realiach PRL-u i nie zwariować? Jak to jest być zbuntowanym nastolatkiem w latach 60.? Zabawne i nieco ironiczne spojrzenie na obyczajowość polskiego społeczeństwa tamtych czasów - tak w skrócie można by podsumować serial "Wojna domowa". Co stało się z jego bohaterami?

 • "Ida" w 10-tce najlepszych filmów 2014 w rankingu "Sight & Sound"

  Polski kandydat do Oscara - "Ida" Pawła Pawlikowskiego - znalazła się w gronie 10 najlepszych filmów 2014 roku w rankingu opiniotwórczego brytyjskiego pisma "Sight & Sound".

Wideo na temat: podsumowanie akcji
 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  - Dlaczego Meghan wygrała z Eugenią, kto otrzymał tytuł „Złotoustego miesiąca” i kogo w tym miesiącu odkryliśmy? Czas na nasze podsumowanie października! - Polsat Cafe patronem akcji „Łączy nas kobiecość

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Gorący towar

  Komedia akcji z udziałem Sandry Bullock i Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii.