• Informacje na temat:

  pogrzeb michaela jacksona

Artykuły na temat: pogrzeb michaela jacksona
 • Joe Jackson nie żyje. Pogrzeb na tym samym cmentarzu, gdzie pochowano Michaela Jacksona

  W poniedziałek (2 lipca) na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park w Glendale (Kalifornia) pochowano Joe Jacksona, ojca muzycznej rodziny Jacksonów. Patriarcha rodu zmarł 27 czerwca, czyli dwa dni po dziewiątej rocznicy śmierci swojego syna Michaela Jacksona.

 • Pogrzeb Jacksona później

  Data pogrzebu Michaela Jacksona została po raz kolejny przełożona, co oznacza, że "król popu" nie zostanie pochowany w rocznicę swoich 51 urodzin (29 sierpnia).

 • Michael Jackson pochowany

  Pogrzeb zmarłego przed dwoma miesiącami w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach gwiazdora rozpoczął się półtorej godziny później niż zapowiadano. W komunikacie wydanym przez rodzinę Jacksona(...) podał, że przyjęcie dla 150 osób ma odbyć się w ulubionej włoskiej restauracji Jacksonów - Villa Sorriso Ristorante w Pasadenie w Kalifornii. Przeczytaj również: Ostatnia droga Michaela Jacksona...

 • Pogrzeb Jacksona w polskiej telewizji

  Dzisiejszą uroczystość pogrzebową Michaela Jacksona pokażą m.in. TVN24, TVP Info, E! Entertainment i CNN International.

 • Pogrzeb Jacksona w polskiej telewizji

  Dzisiejszą uroczystość pogrzebową Michaela Jacksona pokażą m.in. TVN24, TVP Info, E! Entertainment i CNN International.

 • Pogrzeb Jacksona: Ponad milion

  Władze Los Angeles spodziewają się, że ponad milion ludzi przybędzie do miasta na wyznaczone na wtorek (7 lipca) uroczystości żałobne ku czci zmarłego 25 czerwca Michaela Jacksona.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Pogrzeb aktora. Kto go pożegnał?

  ...grobu studenci artysty pożegnali go piosenką Michaela Jacksona "Heal The World", wykonując ją w polskiej wersji językowej. Reżyser, aktor teatralny i filmowy, pedagog, w latach 2008-16 rektor(...)Podczas uroczystości pogrzebowych artysta został pośmiertnie odznaczony przez prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski, za - jak napisał prezydent w postanowieniu "wybitne zasługi...

 • Rodzina Jacksona spóźniła się na pogrzeb

  Rodzina Michaela Jacksona z opóźnieniem wyruszyła w czwartek wieczorem (czasu miejscowego) na cmentarz Forest Lawn w Glendale na przedmieściach Los Angeles, gdzie odbyła się prywatna ceremonia pogrzebowa króla pop. Nie jest znana przyczyna opóźnienia.

 • "Wspominając Kurta Cobaina": Tak wyglądał pogrzeb lidera grupy Nirvana

  ..."Myślę, że gdyby nie poznał Courtney, opuściłby ten świat już dawno temu" - takie słowa na pogrzebie Kurta Cobaina wygłosił menedżer Nirvany Danny Goldberg. Na stronach Interii możecie przeczytać fragment jego książki "Wspominając Kurta Cobaina".

 • Jackson: Wściekła rodzina

  Randy Jackson, brat nieżyjącego Michaela Jacksona, skrytykował media bezprawnie relacjonujące pogrzeb "króla popu".

Wideo na temat: pogrzeb michaela jacksona