• Informacje na temat:

  pokaz la mania

Artykuły na temat: pokaz la mania
 • "Mania" rusza na podbój Europy

  ...12 września w paryskim kinie "Le Balzac" odbędzie się pierwszy poza Polską pokaz zrekonstruowanego filmu "Mania" z Polą Negri. Film, którego projekcje są częścią programu kulturalnego polskiej prezydencji, odwiedzi też Madryt, Londyn, Kijów i Berlin.

 • Kraków: "3D Mania" w kinie IMAX

  W piątek, 16 kwietnia, na wielkoformatowym ekranie kina Panasonic IMAX w Krakowie zadebiutuje kolejna produkcja, "3D Mania. Tajemnice trzeciego wymiaru" . Film odkrywa historię fotografii trójwymiarowej i filmów trójwymiarowych. Na użytkowników INTERIA.PL czekają dwa podwójne zaproszenia na film!

 • Film z Polą Negri w Filharmonii Narodowej

  Zrekonstruowany cyfrowo film "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" z Polą Negri w roli głównej zostanie zaprezentowany w niedzielę w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Pokazowi będzie towarzyszyć grana na żywo muzyka Jerzego Maksymiuka.

 • Polskę promuje... Pola Negri

  Pokaz filmu niemego z 1918 roku, zrekonstruowanego technologią cyfrową, "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów", w którym rolę główną gra Pola Negri, odbył się w czwartek, 29 września, w Madrycie. Obraz stanowi część programu kulturalnego polskiej prezydencji w UE.

 • 24. Polska Wiosna Filmowa na Węgrzech

  Pokazem filmu "Mania" - z Polą Negri w roli głównej - z 1918 r. rozpoczęła się w czwartek, 12 kwietnia, w Budapeszcie 24. Polska Wiosna Filmowa zorganizowana przez Instytut Polski w Budapeszcie. Przez tydzień widzowie będą mogli obejrzeć dziewięć filmów.

 • "Kamerdyner" otworzył 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

  Uroczysty pokaz "Kamerdynera", filmu Filipa Bajona o miłości i Kaszubach, zainaugurował w poniedziałek, 17 września, 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Łącznie podczas imprezy pokazanych zostanie ponad 130 filmów, w tym 50 w trzech konkursach. Wydarzenie potrwa do soboty, 22 września.

 • Projekcja "Mani" z Polą Negri

  Projekcja odrestaurowanego w technologii cyfrowej filmu niemego "Mania: Historia pracownicy fabryki papierosów" z 1918 r. z Polą Negri w roli głównej uświetniła odbywający się w Kijowie 41. Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Mołodist" (Młodość).

 • Nikt nie chce, by gwiazda kina promowała Polskę

  Minister kultury Bogdan Zdrojewski zdecydował w poniedziałek, 14 marca, o zmniejszeniu kwoty dofinansowania filmu z Polą Negri "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" z 2,5 mln zł do 1,5 mln zł. O decyzji poinformował rzecznik ministra kultury - Maciej Babczyński.

 • Film z Polą Negri będzie promował Polskę

  ..."Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" - niemy film z 1918 r. z Polą Negri - będzie, mimo sprzeciwu filmowców, promował Polskę podczas jej prezydencji w UE - zdecydował minister kultury Bogdan Zdrojewski. Resort nie wycofa się z finansowania projektu.

 • Kino Huta w Krakowie, czyli film przychodzi do teatru

  W Teatrze Ludowym w Nowej Hucie w Krakowie rozpoczyna się nowy cykl filmowy. Spotkania z polskim kinem i jego twórcami zainauguruje w piątek, 17 marca, pokaz filmu Łukasza Grzegorzka "Kamper".

Zdjęcia na temat: pokaz la mania
Wideo na temat: pokaz la mania
 • Magda Ogórek o pokazie Przetakiewicz: Nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie tam nie być

  Kandydatka na prezydenta w modowym wydaniu? Magdalena Ogórek zaskoczyła swoją obecnością na prezentacji nowej kolekcji marki La Mania. - Nie mogłam na czas kampanii zawiesić przyjaźni na kołku - powiedziała. - Przyjaźnię się z Joanną Przetakiewicz i nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie tam nie być. Tak planowałam kalendarz kampanijny, żeby być na pokazie - dodała. Kandydatka SLD na

 • "Zoom na miasto": Odcinek 262.

  Dziś w programie: - zabierzemy Was na pokaz najnowszej kolekcji duetu MMC: Aneta Kręglicka, Tomasz Jacyków, Roma Gąsiorowska, Natalia Kukulska, Joanna Górska, Rafał Michalak, Joanna Horodyńska(...) - sprawdzimy, co słychać w wielkim świecie - kto jest kim w showbiznesie? Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Kurdej-Mania, Małgorzata Leitner, Piotr Sałata, Radek Rociński, Paulina Sykut-Jeżyna, Rafał

Dyskusje na temat: pokaz la mania