• Informacje na temat:

  polak roku

Artykuły na temat: polak roku
 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro oczarowała Polaków!

  ...artystka jest rozchwytywana, powiedziała, że w nowym roku życzy sobie jeszcze więcej pracy. Mamy nadzieję, że będzie miała okazję przyjechać znowu do Polski. Podobno lubi do nas wracać, bo zawsze zostaje ciepło przyjęta. Mile wspomina zwłaszcza pierwszą wizytę, w 2000 roku. Postanowiła wtedy pozwiedzać Warszawę z przyjaciółką. Zobaczyła, że w jednym w miejscu zebrał się tłum ludzi. Podeszła...

 • Elevator: Pierwsi Polacy na targach NAMM w USA

  Poznańska grupa Elevator będzie pierwszym polskim artystą, który zagra podczas NAMM w Anaheim (USA), największych targów muzycznych na świecie.

 • "Barwy szczęścia": Polak z afrykańską duszą - rozmowa z Aminem Bensalemem

  Jest pół Polakiem, pół Algierczykiem. Ma dwa hostele, prowadzi program w 4fun.tv, a od września gra w ciekawym wątku w „Barwach szczęścia”. Jego bohater, Fayad, uchodźca z Syrii, zamieszkał w domu Basi, co wywołuje skrajne emocje wśród sąsiadów.

 • Polak w ekipie najnowszego filmu o Bondzie!

  Polski operator Łukasz Bielan pracuje przy "Spectre" - najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Bielan jest współautorem zdjęć m.in. do oscarowego "Życia Pi" czy serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

 • Polacy go uwielbiali. Po tragedii porzucił aktorstwo

  Wiecznie uśmiechnięty i kulturalny. Swoimi rolami podbił serca milionów Polaków. Na ekranie bawił i rozśmieszał. W życiu prywatnym przeżył wiele dramatów. W 1982 roku porzucił aktorstwo i nic nie było w stanie zmienić jego decyzji. Uwielbiany aktor nie miał łatwego dzieciństwa. Urodził się w 1916 roku podczas trwania I wojny światowej. Na początku wojny jego rodzina została przesiedlona przez...

 • Berlinale 2015: Nagroda dla Polaków!

  Film "Performer" Łukasza Rondudy i Macieja Sobieszczańskiego został nagrodzony prestiżową "Think: Film Award", przyznawaną w ramach sekcji Forum Expanded Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • Kochana przez Polaków gwiazda trzy razy była na krawędzi obłędu

  Barbara Krafftówna, czyli niezapomniana Honorata z serialu "Czterej pancerni i pies", była u progu załamania nerwowego, gdy w 2009 roku dowiedziała się, że jej jedyny syn nie żyje. Wcześniej pochowała dwóch mężów... - Myślałam, że trzy razy oszaleję z żalu - wyznała niedawno aktorka.

 • Czego słuchają Polacy? Mapa preferencji muzycznych!

  Zagłosuj na swój ulubiony gatunek muzyczny i sprawdź, czego słuchają rodacy w poszczególnych regionach Polski!

 • "I kto tu rządzi?": Polacy nie pokochali rodzimej wersji amerykańskiego hitu!

  Polska wersja amerykańskiego "Who's the Boss?", która 5 kwietnia 2007 roku zadebiutowała na antenie Telewizji Polsat pod tytułem "I kto tu rządzi?", miała ogromną szansę stać się jednym z największych telewizyjnych hitów dekady... Serial jednak - mimo że główne role zagrali w nim Bogusław Linda i Małgorzata Foremniak - nie podbił serc widzów.

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

Zdjęcia na temat: polak roku
Wideo na temat: polak roku
 • Stefano Terrazzino wdzięczny Polakom

  Stefano Terrazzino jest Sycylijczykiem, urodził się jednak w niemieckim mieście Mannheim. Tam też rozpoczął karierę taneczną. W Polsce mieszka od 2005 roku i twierdzi, że czuje się już prawie Polakiem. Nie zgadza się też ze stereotypem Polaków jako narodu niezbyt tolerancyjnego wobec obcokrajowców. W ciągu minionych dziesięciu lat nie spotkał się bowiem z żadnym przejawem ksenofobii lub

 • Obywatel roku

  Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak...

 • Zborowska: podejście Polaków do osób homoseksualnych się zmieni, ale dopiero za kilkadziesiąt lat

  kontrowersji. Wśród znajomych aktorki znajdują się pary tej samej płci, które nie ukrywają swojej orientacji seksualnej, wielu Polaków wciąż jednak wstydzi się przyznać do homoseksualizmu. – To nie jest temat(...) jednak, że owe zmiany w mentalności Polaków nie nastąpią zbyt szybko. – To się zmieni, ale za parędziesiąt lat. Nam jeszcze potrzeba trochę czasu, ale jestem dobrej myśli, otwieramy się, otwieramy

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

Dyskusje na temat: polak roku