• Informacje na temat:

  polański o sharon tate

Artykuły na temat: polański o sharon tate
 • Sharon Tate: Piękność Teksasu

  ...9 sierpnia minie 50 lat od tragicznej śmierci Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. W 1969 roku była u progu wielkiej hollywoodzkiej kariery. Niestety, przerwanej przez sektę Charlesa Mansona...

 • Polański wystawił w Paryżu musical "Bal wampirów"

  Musical "Bal wampirów", inspirowany kultowym filmem Romana Polańskiego "Nieustraszeni pogromcy wampirów", miał 16 października w Paryżu swoją premierę. Reżyserem musicalu jest sam Polański.

 • Roman Polański i Sharon Tate: pisarz ujawnia szokujące kulisy ich małżeństwa!

  Ed Sanders (40 l.) niedawno wydał książkę, która może wstrząsnąć całym światem show-biznesu. Ujawnia w niej, jak wyglądało małżeństwo Romana Polańskiego (82 l.) i Sharon Tate (†26 l.). Przekonuje, że(...) narkotyków, a wszystko nagrywał! Miał też dopuszczać się licznych zdrad. Podobno namawiał ją także do aborcji. Polański jeszcze nie odniósł się do zarzutów.

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Nieznane fakty z życia Romana Polańskiego! Próbował ją do tego zmusić!

  Chociaż ich małżeństwo trwało zaledwie 3 lata, nie brakowało w nim dramatycznych zwrotów akcji. Fascynacja mieszała się z trzaskaniem drzwiami. Historia miłości Romana Polańskiego (86 l.) i Barbary Kwiatkowskiej-Lass (†55 l.) nawet po 60 latach budzi emocje…

 • Siostra Tate o procesie Polańskiego

  Debra Tate, siostra drugiej żony Romana Polańskiego, aktorki Sharon Tate, zamordowanej przez bandę Mansona, powiedziała, że jest on "dobrym facetem", ale jej zdaniem jego proces w Stanach Zjednoczonych nie będzie uczciwy.

 • Roman Polański ma ogromne marzenie. Chce pojechać na grób żony i dziecka

  Roman Polański (83 l.) pragnie ostatni raz w spokoju pożegnać się z żoną. Bardzo chciałby odwiedzić grób, w którym spoczywają ciała ukochanej i ich nienarodzonego dziecka. Czy uda mu się spełnić to marzenie?

 • Polański "ofiarą systemu"?

  Siostra Sharon Tate, Debra, stanęła w obronie Romana Polańskiego, nazywając go "ofiarą systemu".

 • Wznowiono sprawę gwałtu i procesu Polańskiego

  ...tłumaczy szokiem: "Po śmierci Sharon Tate (drugiej żony, zamordowanej podczas masakry w jego posiadłości w Los Angeles przez bandę Mansona, w której zginął również dziadek Agnieszki Frykowskiej - red(...)Reżyserka Marina Zenovich zaangażowała się w całą sprawę i w filmie "Roman Polański: Ścigany i pożądany" postanowiła jeszcze raz zbadać wydarzenia sprzed lat. "Zenovich nie szuka usprawiedliwienia...

 • Siostra Sharon Tate: Będę cierpieć przez lata

  Debra Tate wyznała, że nigdy nie dojdzie do siebie po utracie swojej siostry Sharon. Minęło właśnie 45 lat od morderstwa byłej żony Romana Polańskiego.

Dyskusje na temat: polański o sharon tate